Wedstrijdschema

Overig
kabouters - Reservering
09:00 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
kabouters - Reservering
09:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZoJeCo F & E6-tal - Reservering ZoJeCo F-jes
09:00 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZoJeCo F & E6-tal - Reservering ZoJeCo F-jes
09:00 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Dames
D 01 - Cartouche D1
12:30 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
D JS2 - Huizen DJ1
14:30 - KG 5
Thuis
Fluiten: Geert Paul Slee en Pieter Six
DV 45A - Pinoke D45A
10:15 - KG 3
Thuis
Fluiten: Elvira den Breejen en Machteld Merens
DV A - Alecto DA
11:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Taja Nagel en Robbert-Jan Rademaker
DV B - HC Athena DA
12:45
Uit
DV C - HC Athena DB
09:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Karen van Monsjou en Claudia Janssen
DV D - Qui Vive DA
11:45 - KG 3
Thuis
Fluiten: Frederike Ruijters en Antoinette de Ridder
DV E - IJsseloever DA
11:00
Uit
DV F - Loenen DB
14:00
Uit
DV G - SCHC DC
11:45 - KG 4
Thuis
Fluiten: Ilja Galama en Friedeliene Groeneveld
DV H - Loenen DC
10:15 - KG 4
Thuis
Fluiten: Stephanie Beer en Michele van Vugt
DV J - Shinty DC
11:00
Uit
DV K - Huizen DB
12:30
Uit
Meisjes C
MC9 - Naarden MC11
09:00
Uit
Meisjes D
MD3 - Dorsteti MD1
14:00
Uit
ZMD1 - Naarden ZMD3
11:30
Uit
Meisjes E
ZM6E1 - Leusden ZM6E1
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E1 - Leusden ZM8E1
11:15 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
ZMF1 - AHC IJburg ZMF2
10:00
Uit
ZMF2 - AHC IJburg ZMF1
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF3 - Naarden ZMF8
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Heren
H 02 - Kampong H15
16:30 - KG 1
Thuis
Fluiten: Victor Boitelle en Patrick Thole
H 03 - Kampong H27
12:00
Uit
Vet A - Klein Zwitserland HA
16:00
Uit
Vet B - Huizen HA
15:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: John Stroet en Hans Schiphorst
Vet C - Loenen HA
14:15
Uit
Vet D - Phoenix HB
15:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Job Broos en Alexander Molhuysen
Vet E - Shinty HB
12:45
Uit
Vet F - Kampong HC
13:15 - KG 4
Thuis
Fluiten: Jan Marten Sijtsema en Joost de Jager
Vet G - Amersfoort HD
12:45
Uit
Vet H - Loenen HB
15:00
Uit
Vet J - Huizen HD
14:30
Uit
Vet K - Weesp HB
14:45 - KG 3
Thuis
Fluiten: Pieter Fopma en Wynand Crommelin
Vet N - Phoenix HE
13:15 - KG 3
Thuis
Fluiten: Edgar Boers en Marc Janson
Vet O - MMHC Voordaan HD
12:30
Uit
Vet VL1 - SCHC HVL1
14:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Emile Poort en Sander Nieuwland
Vet VL2 - Naarden HVL1
16:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Pieter de Mol van Otterloo en Marcel Lucker
Vet VL3 - MHC Muiderberg HVL1
10:15
Uit
Jongens D
JD8 - SCHC JD3
09:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: Jelmer de Wilde en Mark Albers
Jongens E
ZJ6E1 - Fletiomare ZJ6E3
09:45
Uit
Jongens F
ZJF1 - Gooische ZJF2
09:00 - KG 5
Uit
ZJF2 - Gooische ZJF1
09:00 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum.

Agenda van de week

29-5 Stuurgroep
Meer agendapunten

Agenda van de week

29-5 Stuurgroep

Diensten

zondag 28 mei 2017 
08:15  Ouders/verzorgers van Robin Simoons Barmedewerker 
08:15  Ouders/verzorgers van Suze van der Velde Barmedewerker 
08:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Verdonk Barmedewerker 
11:30  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
11:30  Ouders/verzorgers van Julia Veenstra Barmedewerker 
11:30  Tijn van Uchelen Barmedewerker 
14:45  Ouders/verzorgers van Fenne Cobussen Barmedewerker 
14:45  Marielle Arts Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Fleur van de Velde
Willem Habers
Bendt van Beek
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter