Diensten

zaterdag 3 oktober 2020 
07:45 - 10:30  Mees Hoeve Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Pieter Dun Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julie van Delft Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Benjamin Oudenbroek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Maarten Haak Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Floris van der Staay Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Pepijn Becks Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Octavie van Erven Dorens Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia-Mae van Oijen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Noortje Hötte Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Ralph Kröner Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Coen Braskamp Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Michiel Jonkman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Linne Elffers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Birgit Jansen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Berend Frank Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Cederic Kort Wedstrijdtafel 
zondag 4 oktober 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Claire van Loon Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Félien Lambeck Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Josephine Jansen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Joost Maingay Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Anna Deurloo Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Julie Eijsink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Caitlin Reijans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Eric van der Ley Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Teun Claassen Barmedewerker 
zaterdag 24 oktober 2020 
08:00 - 11:30  Roos ten Doesschate Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tabe Droogleever Fortuyn Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Merel Versteegh Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Olivia Glijn Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eric van der Ley Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Erlijn Gooszen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Karlijn Wolfs Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Kiki van den Berg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Niels Wage Barmedewerker 
zondag 25 oktober 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Elin van Dijken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Josephine Jansen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Annelotte Vogelaar Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jeroen van der Staay Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Boudewijn van Beek Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Josephine van Vliet Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maurits van Boetzelaer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivier Boers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Frederique Schumaker Barmedewerker 
zaterdag 31 oktober 2020 
07:45 - 10:30  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Coraline Krak Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Olaf Hendriksz Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marieke Koolhaas Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Taeke Schutrups Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Stein Heijning Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lauren Noordman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Marc Spits Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bo June Everts Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mees van der Scheer Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Luuk Jonckheer Wedstrijdtafel 
zondag 1 november 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jools Schouwenaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bastiaan Uittenbogaard Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olav van Grinsven Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Jason van der Plas Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Flip Klinkenbijl Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurits Snouckaert Van Schauburg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Riegonda van Welie Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Willem Haks Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sebastian Drost Barmedewerker 
zaterdag 7 november 2020 
07:45 - 10:30  Marietheres von Below Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Julie van Welsenes Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bjorn Oberink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Emilie Huisman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Norah Bolk Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Fabienne Bouter Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Madelijn Thole Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Harmen Bouma Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Tjarko Tadema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurits van Slobbe Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lucy van Eijk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Fie Teeuwen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Myrthe Rademaker Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jop Koster Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Philine Schroder Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Jackie van Lingen Wedstrijdtafel 
zondag 8 november 2020 
08:00 - 11:30  Sanne Maartje Bruinsma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mats den Hartog Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sjoerd van Peer Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Egbert Abrahams Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia van der Veen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tijn van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tijn van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nanne van Mierlo Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Hidde Meijlink Barmedewerker 
zaterdag 14 november 2020 
07:45 - 10:30  Fleur Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Lisa van Dijck Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Harm Engelkens Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julian Jansen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Laura Driest Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Sette van Welie Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ella Bouland Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Han Kolff Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jelle Groeneveld Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Chantal Peeters Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Phillipine van Zanten Jut Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Gilles Bennebroek Gravenhorst Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Saar van Vulpen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Amber Poldermans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Teimen de Jong Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Kiki Beck Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Olivia van Beers Wedstrijdtafel 
zondag 15 november 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lina van Loevezijn Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivier Busscher Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert-Jan van Zessen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Lisandre Peperkamp Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Daniel Obispo Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Dries Kost Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Verdonk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Joep van Wylick Barmedewerker 
zaterdag 21 november 2020 
07:45 - 10:30  Tess van de Braak Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Myrthe Bruins Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Hans Melchior Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Emma Peek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Manon de Boer Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nina Fernhout Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Coco-Claîre Klibansky Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Jorn Suir Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nero Kloosterman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eline van Vulpen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Amélie Pastoor Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Kiki van der Feltz Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Melle Hollander Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maarten Gehner Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Patrick Kleisen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Olivier van Zessen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Cathelijne Huij Wedstrijdtafel 
zondag 22 november 2020 
08:00 - 11:30  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Paul Theyse Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Gijs Tulleken Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Rosalie Heinen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Boyd Stok Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tatevik Aramjan Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Isa van Doorn Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bastiaan van Baalen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sam Bakhuis Barmedewerker 
zaterdag 28 november 2020 
07:45 - 10:30  Livia Bolk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Eva Verhage Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Felipe Kort Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hanneke van den Heuvel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olle Crijns Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Jet Elffers Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Juul Mulder Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eva Huijgen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Boele de Korte Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Zoë Morsink Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Alixe de Nooijer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Eline Deiters Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Cato de Boer Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Bibi Schilder Wedstrijdtafel 
zondag 29 november 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Robyn Leuhery Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Daan Van Etten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Bo Simoons Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Anne-Sophie Olijve Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Thymon Buyserd Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Maurits van Dijk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Pieter J. Six Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Anna Kuipers Barmedewerker 
zaterdag 5 december 2020 
07:45 - 10:30  Bram Brouwer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Zeger van der Pluijm Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Peter Vogel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Lennart Frijns Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Pepijn Metselaar Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Philip Ploegmakers Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Tijs Houwen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eveline van Wisselingh Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Vogel Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Hiddo Stenvers Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Roland de Munk Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Marco de Beer Wedstrijdtafel 
zaterdag 12 december 2020 
07:45 - 10:30  Fenne van Duijvendijk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Eva Zweers Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Annelot Aalberts Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Olivia Fiorito Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Febe van Traa Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Annelotte Knaap Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Keet Mutschler Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fennetijn Troost Wedstrijdtafel 

Sponsor voucher van de maand



Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Diensten

zaterdag 3 oktober 2020 
07:45  Mees Hoeve Wedstrijdtafel 
07:45  Pieter Dun Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Julie van Delft Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Oudenbroek Barmedewerker 
08:00  Maarten Haak Barmedewerker 
10:30  Floris van der Staay Wedstrijdtafel 
10:30  Pepijn Becks Wedstrijdtafel 
11:15  Octavie van Erven Dorens Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Evi van Nieuwenhuyzen
Luna Hellemons
Tijmen van Kooij
Meer verjaardagen

Facebook