Diensten

zondag 20 oktober 2019 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eline van Leer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julius van der Kloet Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Birgit Jansen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Egbert Abrahams Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Henrik van Kessel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Eline van Vulpen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Debora Straatman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Mieke van Nimwegen Barmedewerker 
zondag 27 oktober 2019 
08:00 - 11:30  Hans Scheltema Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Veerle Fokkema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Gerald ter Horst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Bjorn Oberink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Teun Rienstra Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van James Heuckeroth Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tycho Nijveldt Barmedewerker 
zaterdag 2 november 2019 
07:45 - 10:30  Job Braam Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Tijmen Andela Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Duco Brouwer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Teun Bockwinkel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Maurits van Dijk Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Daan Boreel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Beau Groten Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Eveline van Wisselingh Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Vogel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Phileine Heule Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Tibbe Brouwer Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Tom Douma Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Henrike Cup Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ard Krak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Daan Hulsman Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Olivier Boers Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Berend ten Brink Wedstrijdtafel 
zondag 3 november 2019 
07:45 - 11:00  Quintijn Aalberts Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Ype Bous Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Laura Driest Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert-Jan van Zessen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Florian Olijve Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Regina Greefhorst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barbara Aarts Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Romeijn Becker Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nanne van Mierlo Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sophie Krom Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julia Asjes Barmedewerker 
zaterdag 9 november 2019 
07:45 - 10:30  Friso Janse Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Willem Kist Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Liesbeth Boterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Anne Beukers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Wessel de Graaff Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Philip van Gerrevink Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Joris Huisman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maarten Haak Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Christoph Linke Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Victor Bretveld Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Ties Bruggink Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sanne ten Berge Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Gijs Peijs Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jelle Groeneveld Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Toob Jansen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Nout Kruijt Wedstrijdtafel 
zondag 10 november 2019 
07:45 - 11:00  Seb den Blanken Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Ole Eweg Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Michel Zweers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Annemijn Vignaux Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Annemarie Bloemen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Maya Carson Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Niek van Leeuwen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurits Snouckaert Van Schauburg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tessa Heppenstrijdt Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Beline van Ekeren Barmedewerker 
zaterdag 16 november 2019 
07:45 - 10:30  Stijn Maat Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Hugo Kessen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Margje Hamminga Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Benjamin Mac-Lean Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fiege Koster Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Floris Hulleman Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Borre van Eeghen Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Maurits van Slobbe Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Tjarko Tadema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Axel Venker Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Thomas Verleng Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Max van Peer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Han Kolff Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Chantal Peeters Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Valerie Broekhoff Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Onno van Oijen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Leonard van der Linde Wedstrijdtafel 
zondag 17 november 2019 
07:45 - 11:00  Koen Douma Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Olivier Janssen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Coco-Claîre Klibansky Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Elseliene Honer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Philine Schroder Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marieke Koolhaas Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Joost Maingay Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ana Sofia de Vilder Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Berend van Weperen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jaakko Keulen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Rutger Laman Trip Barmedewerker 
zaterdag 23 november 2019 
07:45 - 10:30  Nikolaos Georgakis Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Pim Kolff Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Emile Stuyt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Geert Frank Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bo June Everts Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Pim van Mansum Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Willem van Stigt Thans Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Joris Noordman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Marc Spits Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Marnick Buchwaldt Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lucas Tamminga Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Yannick Slagter Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bart Belonje Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nova Stuivenberg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maarten van der Scheer Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Philip Mijnarends Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn Temmerman Wedstrijdtafel 
zondag 24 november 2019 
07:45 - 11:00  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Tamás Lorch Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Felipe Kort Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tijn Huidink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Lilette Hooft Graafland Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Emilie Eijsink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Anne Bakker Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tirza Fianen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Luca Zaaijer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jackie Stam Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Feeke Barmedewerker 
zaterdag 30 november 2019 
07:45 - 10:30  Damiaan Titulaer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Julius Rao Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Frederique Wollaert Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander van den Biggelaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Teun Bockwinkel Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Gijs van Ottele Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Floris ten Veen Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Victor Gevaerts Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eric van der Ley Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martine Voorn Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Max Voskamp Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Tjerk Wegman Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sette van Welie Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Koert Grasveld Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maurice van Susante Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Bodi Strang Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Olivier Tapper Wedstrijdtafel 
zondag 1 december 2019 
08:00 - 11:30  Maurice van Susante Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Boyd Stok Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tijs Houwen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bas Scholten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Lennart Frijns Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Karel Sturm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Peter Vogel Barmedewerker 
zaterdag 29 februari 2020 
07:45 - 10:30  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
zaterdag 7 maart 2020 
07:45 - 10:30  Roos Marcelissen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Philine Bretveld Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijs van Bentum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Zoë Morsink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thomas Verleng Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Glijn Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Cathelijne Min Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Suzanne Kröner Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sjoerd Vellinga Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Saarberg Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lieke Jaarsma Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Suze ter Horst Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Jan Weitjens Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Anne Glaudemans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sofie van Duijn Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mae Muller Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fleurine Eggink Wedstrijdtafel 
zondag 8 maart 2020 
07:45 - 11:00  Kay Eckmeyer Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Brahma Bagga Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tiddo van Houten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Kelder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Michel Zweers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jantina Westerink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Zavier Douwes Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Wiebe Zwerver Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Laura Geervliet Barmedewerker 
zaterdag 14 maart 2020 
07:45 - 10:30  Jasmijn Hoving Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Feline Hoelscher Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Koen Douma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nina Mutschler Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Issebelle Kooijman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sveder Laban Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hidde Visser Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Laura Ophof Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Merel Remkes Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Juliëtte Stuyt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Niels Wage Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Lucien Dechesne Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beer Vermunt Barmedewerker 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 20 oktober 2019 
08:00  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Eline van Leer Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Julius van der Kloet Barmedewerker 
11:15  Birgit Jansen Barmedewerker 
11:15  Egbert Abrahams Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Henrik van Kessel Barmedewerker 
14:30  Eline van Vulpen Barmedewerker 
14:30  Debora Straatman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sanne Kelder
Folkert van de Graaff
Felice Pel
Meer verjaardagen

Facebook