Commissies

 
Joost Overgaauw
Bestuur GHC

Voorzitter
Marike van Wijk
Bestuur GHC

Secretaris
Susanne Muntinga
Bestuur GHC

Penningmeester
Astrid Nollen
Bestuur GHC

Hockey technisch breedte
Mariette Buursma
Bestuur GHC

Hockey Organisatie
Giel van Wageningen
Bestuur GHC

Com.Zaken, Accommodatie en materiaal
Roderik Verkleij
Bestuur GHC

Hockey technisch tophockey
Secretaris
Marike van Wijk
Secretariaat
Secretaris
Bestuurslid
Archief
Nel Klein Bog-Kruize
Secretariaat
Archief
1e aanspreekpunt
Marieke van Gooswilligen
Secretariaat
Archief
2e aanspreekpunt
AVG
Marike van Wijk
Secretariaat
AVG
Voorzitter
Annemarie Bloemen
Secretariaat
AVG
Commissielid
Frank Wyers
Secretariaat
AVG
Commissielid
Alex Bloemendal
Secretariaat
AVG
Commissielid
Gevonden Voorwerpen
Maaike Pel
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Noor Trompenaars
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Sophie Westra
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Margit Dijkhuis
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Ledenadministratie
Frank Wyers
Secretariaat
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
LISA
Frank Wyers
Secretariaat
LISA
LISA Team
Alex Bloemendal
Secretariaat
LISA
LISA Team
Medische Commissie
Marina van Rhee
Secretariaat
Medische Commissie
Voorzitter
Hille Witjes
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Ester Löwenberg
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Pepijn Mensink
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Sportiviteit & Respect
Roderic Mul
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Voorzitter
Daan Schipper
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Cathelijn Schoenmakers
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Babette van Mameren
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid

Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid

Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
(VACATURE) Vind jij Sportiviteit & Respect ook belangrijk? En zou jij daar wel iets mee willen doen op onze hockeyclub?
Astrid Nollen
Jongste jeugd
Sportiviteit & Respect
Bestuurslid breedtehockey
Jongste jeugd commissie
Stephanie Westrik
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kwaliteit trainingen
Pico/Kabouters
Aniek Meijs
Jongste jeugd
Pico/Kabouters
Kabouterhockey voorzitter
Tjarko Tadema
Jongste jeugd
Pico/Kabouters
Kabouterhockey
Eveline van Asbeck
Jongste jeugd
Pico/Kabouters
Kabouterhockey
Maurits Snouckaert Van Schauburg
Jongste jeugd
Pico/Kabouters
Kabouterhockey
Niek van Leeuwen
Jongste jeugd
Pico/Kabouters
Picohockey Coordinator
Picohockey coordinator
Categoriehoofden
Marjolein Westerbeek
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongste Jeugd
Robbert Jonk
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongste Jeugd
Annelinda van Dijck
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongste Jeugd
Thomas van der Linde
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongste Jeugd

Jongste jeugd
Categoriehoofden
Coördinator hulp trainers JJ
Jongste jeugd commissie
Frederique Bretveld
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Voorzitter
Machteld Merens
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Communicatie
Commissielid
Renzo Hoefnagels
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Jongenslijn
Simen Schimmel
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Meisjeslijn
Astrid Nollen
Junioren
Jongste jeugd commissie
Bestuurslid breedtehockey
Zaalhockeycommissie
Marieke Kappert
Junioren
Zaalhockeycommissie
Voorzitter
Willemijn Smelt
Junioren
Zaalhockeycommissie
Communicatie
Jeroen Veenstra
Junioren
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Pien Peek
Junioren
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Maartje van Vugt
Junioren
Zaalhockeycommissie
wedstrijdsecretariaat
Juniorencommissie
Jelmer de Wilde
Junioren
Juniorencommissie
Voorzitter
Madelon van Overbeek
Junioren
Juniorencommissie
Communicatie
Daphne Gorgels
Junioren
Juniorencommissie
Jongens A/B breed
Ferko Spits
Junioren
Juniorencommissie
Jongens C/D breed
John Feimann
Junioren
Juniorencommissie
Meisjes C/D breed
Annemieke Nijmeijers
Junioren
Juniorencommissie
Keepers Breed
Klarien Schoop
Junioren
Juniorencommissie
Meisjes A/B breed
Door het vertrek van Astrid Nollen naar het bestuur van Gooische, is er een vacature vrij gekomen voor de rol van coördinator in de Junioren Commissie. In deze rol ben je verantwoordelijk voor A en B meisjes teams. Je bent aanspreekpunt voor coaches, managers en ouders en je denkt mee over belangrijke hockeyzaken die de A en B breedte teams op Gooische aangaan. In overleg met de trainers en technisch manager bekijk je welke mogelijkheden er zijn om de jeugd binnen Gooische een plek te geven waarbij plezier en ontwikkeling centraal staan. Je speelt een belangrijke faciliterende rol bij het samen stellen van de teams. Dit gebeurt op basis van de beoordelingen en adviezen van de technisch manager en trainers.
Astrid Nollen
Senioren
Juniorencommissie
Bestuurslid breedtehockey
Trimhockey Commissie
Annick Rijneke
Senioren
Trimhockey Commissie
Voorzitter
Sabine Slagter
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Gerald ter Horst
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Robert-Jan van Zessen
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Linda Fledderus
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Seniorencommissie
Dames Senioren
Anne- Marleen de Nooy
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Anne Saarberg
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Veteranen
Janneke Schoute
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid communicatie
Marije Molenkamp
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Jamie Hofman
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Merel Versteegh
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heren Senioren
Bruno Lokhorst
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heren Veteranen
Vincent Hoeve
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Sjoerd Verlegh
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Boris Muntinga
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Jan Mannaerts
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Roderik Verkleij
Tophockey
Seniorencommissie
Bestuurslid Tophockey
Tophockey Senioren
Dames
Martijn Morsink
Tophockey
Tophockey Senioren
Commissielid
Heren
Frank Westerbeek
Tophockey
Tophockey Senioren
Commissielid
Tophockey Junioren
Keepers A/B/C/D top
Ernst Roelofs
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Meisjes C/D Top
Marieke Habers
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Meisjes A/B top
Pieter Bas Bruggink
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Jongens C/D Top
Margje Hamminga
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Jongens A/B top
Sjoerd de Ruwe
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Algemeen
Roderik Verkleij
Tophockey
Tophockey Junioren
Voorzitter
Elise van de Putte
Tophockey
Tophockey Junioren
Communicatie
Mariette Buursma
Hockey Organisatie
Tophockey Junioren
Bestuurslid
Ballenkids
Marieke Zon
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenkids
Rolstoel hockey
Michel Zuidgeest
Hockey Organisatie
Rolstoel hockey
Voorzitter
John van Polen
Hockey Organisatie
Rolstoel hockey
Commissielid
Terry Mader
Hockey Organisatie
Rolstoel hockey
Commissielid
Wedstrijdtafel
Anne-Claire Hiemstra
Hockey Organisatie
Wedstrijdtafel
Commissielid
Anna Res
Hockey Organisatie
Wedstrijdtafel
Commissielid
Toernooien
Gooisch Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)

Hockey Organisatie
Toernooien
Co-ordinatie
Imke Schraven
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Erlijn Gooszen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Margreet de Kool
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Stick Together
Michiel van Straaten
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Micheline van den Biggelaar
Hockey Organisatie
Toernooien
secretaris
Tirza Wolff
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Xavier Tilman
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Carmen Altena
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Pien Duynstee
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
D-Day
Yvon Hoogeweegen
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Nicole van Vulpen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Irvy Scheepstra
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Hiske Johannisse
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid

Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
vacature
7-a-side
Erik Bogaardt
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Merel Versteegh
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Eleanore van Wermeskerken
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Sjoerd Vellinga
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Jurre Alberts
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Laura Ophof
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Joris Perquin
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Barcommissie
Michel Bröker
Hockey Organisatie
Barcommissie
Voorzitter

Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Nienke Meurer
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Paul Theyse
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Anneleid Linthorst
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Jeugd Feestcommissie
Anna Pieterse
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Voorzitter
Berend Beijers
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Ole van Haaster
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Carlijn Kort
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Annesaar Kaarsgaren
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Veerle Vos
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Ward Winter
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Justus van Spaendonck
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Ties van Gooswilligen
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Madelon van Overbeek
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Co-ordinatie
Barcommissie
Manager Horeca
Jacques Nagel
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Bar Operationeel verantwoordelijk
Jacques Nagel
Hockey Organisatie
Bar Operationeel verantwoordelijk
Personeel
Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey
Marieke Kappert
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Junioren
Eric Klein Bog
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
De wedstrijdsecretaris organiseert en beheert de administratieve werkzaamheden die verband houden met het goede verloop van de wedstrijden van de KNHB competitie
Mats van Hattum
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Jolène Tribble
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdformulieren - kaarten
Het Wedstrijdsecretariaat organiseert en beheert de administratieve werkzaamheden die verband houden met het goede verloop en afhandeling van de wedstrijden van de KNHB competitie
Senioren
Hans Schiphorst
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Jolène Tribble
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdformulieren - kaarten
Arbitrage
Jan Marten Sijtsema
Hockey Organisatie
Arbitrage
Voorzitter
Aanwijzing CS plus
Aanwijzing Jongens
Aletta Boonstra
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid communicatie
Aanwijzing meisjes

Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
m
Lisandre Peperkamp
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
CS+ opleiding
Frank Wyers
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Lars Voskuil
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Catrien Zijlstra
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Gillis Koomen
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Jan Marten Sijtsema
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Jeugdfluiten

Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Opleiding Scheidsrechterskaart

Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Roos Bovee
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Senioren
Hans Schiphorst
Hockey Organisatie
Arbitrage
Aanwijzing Zondag
Roderik Verkleij
Hockey Technisch
Arbitrage
Bestuurslid Tophockey
Astrid Nollen
Hockey Technisch
Arbitrage
Bestuurslid breedtehockey
Dave Smolenaars
Hockey Technisch
Arbitrage
Technisch Directeur (TD)
Keeperscommissie
Trainer
Ernst Roelofs
Hockey Technisch
Keeperscommissie
Voorzitter
Renz van der Wal
Hockey Technisch
Keeperscommissie
Jongste Jeugd, Senioren en Veteranen
Wouter Mijnsbergen
Hockey Technisch
Keeperscommissie
Jongste Jeugd, Meisjes, Senioren en Veteranen
Christoph Linke
Hockey Technisch
Keeperscommissie
Coördinator senioren en veteranen
Annemieke Nijmeijers
Hockey Technisch
Keeperscommissie
Coördinator meisjes
Steven Verbeek
Hockey Technisch
Keeperscommissie
Coördinator jongens
Trainers
Koen Paulus
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen
Jeroen Simoons
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen
Boudewijn Schoemaker
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen
Rogier Koopman
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen, Trim
Charles Tordoir
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen, Trim
Carole Scholvinck
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Joost Pessers
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Luciën van Doorn
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Marjolein van Bokhoven
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Femke Nagel
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Mattijs Heemskerk
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Trainer/Coach
Dave Smolenaars
Hockey Technisch
Trainers
Dames 1
Dider Meijer
Hockey Technisch
Trainers
Heren 1
Arnout Luitse
Hockey Technisch
Trainers
Heren 1
Vincent de Vos
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes A1
Rosanne Steenbeek
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes B1
Odin Termohlen
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes B2
Dolph de Bruijn
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes C1
Saskia Spits
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes C2
Ernst van de Weert
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes C2
Pieter Bas Bruggink
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes D1
Carolien Bensdorp
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes D1
Mark-Jan Bender
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes D2
Hessel Plat
Hockey Technisch
Trainers
Jongens A1
Sander Daniëls
Hockey Technisch
Trainers
Jongens B1
Sander Daniëls
Hockey Technisch
Trainers
Jongens C1
Frank Rutgers
Hockey Technisch
Trainers
Jongens C2
Coendert Habers
Hockey Technisch
Trainers
Jongens D1
Yvette Kranenberg
Hockey Technisch
Trainers
Jongens D1
Technische Organisatie
Andre Morees
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager tophockey Jongens/Meisjes
Neill Saarberg
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager Junioren Jongens/Meisjes
Vincent de Vos
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch manager Jongste Jeugd Jongens
Rosanne Steenbeek
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch manager Jongste Jeugd Meisjes
Joost Overgaauw
Algemeen
Technische Organisatie
Bestuurslid
Tuchtcommissie
Anouk Doekes
Algemeen
Tuchtcommissie
Voorzitter
Ilse Blok
Algemeen
Tuchtcommissie
Commissielid
Martijn Haks
Algemeen
Tuchtcommissie
Commissielid
Vertrouwenscontactpersoon
Juliette Hasselbach
Algemeen
Vertrouwenscontactpersoon
Commissielid
Odin Termohlen
Algemeen
Vertrouwenscontactpersoon
Commissielid
Clubmanagement
Clubmanager
Jacques Nagel
Algemeen
Clubmanagement
Personeel
Joost Overgaauw
Communicatie & Mediarelaties
Clubmanagement
Bestuurslid
Communicatie
Ashlin de Jong
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Voorzitter

Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Gijs ten Veen
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Robbert-Jan Metselaar
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Elise van de Putte
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon junioren tophockey
Machteld Merens
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon jongste jeugd
Madelon van Overbeek
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon junioren breedte
Willemijn Smelt
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon zaalhockey
Janneke Schoute
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon veteranen
Aletta Boonstra
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon arbitrage
Cornelie van der Meer
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Contactpersoon kledingcommissie
Pub-quiz
Ilja Galama
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Voorzitter
Annet Zwinkels
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Commissielid
Marije van Bruggen
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Commissielid
Hester Koch
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Commissielid
Communicatie
Beeldcommissie (foto)
Robert Munnichs
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
1e aanspreekpunt
Wouter van der Velde
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
2e aanspreekpunt
Floor Olden
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Lotte Sanders
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Klaske Janson
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Jorge Schafraad
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Waldo van Malssen
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Arthur Braskamp
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Michael Jansen
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Noor Ysbrandy
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Beeldcommissie (video)
Hans Hoogendijk
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
1e contactpersoon Video
Nienke Dercksen
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Pom Zwart
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Rascha Eijbersen
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Commissielid
Veerle Fokkema
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Junior film-Cie
Floortje Dercksen
Communicatie & Mediarelaties
Communicatie
Junior film-Cie
Gooische Gids
Marieke van Gooswilligen
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Voorzitter
Ilja Galama
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto & tekst redactie
Marie-jose Huij
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Ilse Openneer
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Shemara van den Heuvel
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Riegonda van Welie
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Leonie van Wettum
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Heleen van Berkel
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Rozemarijn van Ingen
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Claire Saes
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Monika Lens
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Annick Rijneke
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Sylvia den Blanken
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Ludzer de Boer
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Lijsten
Lijsten
Ruurd Bakker
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Lijsten
Lijsten
Agnès Bautz
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Lijsten
Lijsten
Website & Social Media
Frank Wyers
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Alex Bloemendal
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Gijs ten Veen
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
Commissielid
Robbert-Jan Metselaar
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
Commissielid
Ashlin de Jong
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
Commissielid
Susanne Muntinga
Financiële zaken
Website & Social Media
Penningmeester
Financiële Administratie
Adm. Gooische Poort
Financiële zaken
Financiële Administratie
Personeel
Kascommissie
Dirk van Bentum
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Arthur van Wylick
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Reyer van der Vlugt
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Salarisadministratie
SportSupport B.V.
Financiële zaken
Salarisadministratie
Personeel
Factuuradministratie
Frank Wyers
Financiële zaken
Factuuradministratie
Commissielid
Giel van Wageningen
Commerciële zaken
Factuuradministratie
Bestuurslid Commerciële Zaken
Vrienden van Gooische
Inge Gillissen
Commerciële zaken
Vrienden van Gooische
Commissielid
Barbara Aarts
Commerciële zaken
Vrienden van Gooische
Commissielid
Esterelle van Zanten
Commerciële zaken
Vrienden van Gooische
Commissielid
Madelon van Overbeek
Commerciële zaken
Vrienden van Gooische
Commissielid
Annoesjka Levendig
Commerciële zaken
Vrienden van Gooische
Commissielid
Evelijne Wismeijer
Commerciële zaken
Vrienden van Gooische
Commissielid
Gooische Business Club
Mark-Jan Bender
Commerciële zaken
Gooische Business Club
Voorzitter
David Veerbeek
Commerciële zaken
Gooische Business Club
Penningmeester
Inge Gillissen
Commerciële zaken
Gooische Business Club
Commissielid
Esther Hamann
Commerciële zaken
Gooische Business Club
Commissielid
Aart van Zeggelaar
Commerciële zaken
Gooische Business Club
Commissielid
Noor Kloosterman
Commerciële zaken
Gooische Business Club
Commissielid communicatie
Sponsorcommissie
Eveline Stalenhoef
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Voorzitter
Arnout Luitse
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Secretaris
Events
Marlies Hötte
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Kledingsponsoren
Rob van den Berg
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Print (GG/Flyers)
Jeroen Kort
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Reclameborden
Sjoerd van Peer
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Algemeen
Daniella Visser
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Guido Coopmans
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Saskia Koster
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Commissielid
Giel van Wageningen
Accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Bestuurslid
Accommodatie
Jacques Nagel
Accommodatie en materiaal
Accommodatie
Clubmanager
Materialen
Materiaalcommissie
Jan Mannaerts
Accommodatie en materiaal
Materialen
Voorzitter
Frank van Hooft
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Abram de Boer
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Jorge Schafraad
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Martijn Vonk
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Kledingcommissie
Kim Veenbrink
Accommodatie en materiaal
Materialen
Voorzitter
Sabine Vogel
Accommodatie en materiaal
Materialen
lijnteams
Lisette Heule
Accommodatie en materiaal
Materialen
breedteteams
Marie-Jolie Brouwer
Accommodatie en materiaal
Materialen
specials
Kim Veenbrink
Accommodatie en materiaal
Materialen
breedteteams
Neeltje Mohrmann
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid communicatie

Sponsor voucher van de maand



Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Diensten

zaterdag 3 oktober 2020 
07:45  Mees Hoeve Wedstrijdtafel 
07:45  Pieter Dun Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Julie van Delft Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Oudenbroek Barmedewerker 
08:00  Maarten Haak Barmedewerker 
10:30  Floris van der Staay Wedstrijdtafel 
10:30  Pepijn Becks Wedstrijdtafel 
11:15  Octavie van Erven Dorens Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Tijmen van Kooij
Josephine Frijns
Freek Hötte
Meer verjaardagen

Facebook