Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45 - 10:30  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
zaterdag 7 maart 2020 
07:45 - 10:30  Roos Marcelissen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Philine Bretveld Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijs van Bentum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Zoë Morsink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thomas Verleng Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Glijn Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Cathelijne Min Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Suzanne Kröner Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sjoerd Vellinga Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Saarberg Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lieke Jaarsma Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Suze ter Horst Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Jan Weitjens Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Anne Glaudemans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sofie van Duijn Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mae Muller Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fleurine Eggink Wedstrijdtafel 
zondag 8 maart 2020 
07:45 - 11:00  Kay Eckmeyer Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Brahma Bagga Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tiddo van Houten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Kelder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Michel Zweers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jantina Westerink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Zavier Douwes Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Wiebe Zwerver Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Laura Geervliet Barmedewerker 
zaterdag 14 maart 2020 
07:45 - 10:30  Jasmijn Hoving Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Feline Hoelscher Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Koen Douma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nina Mutschler Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Issebelle Kooijman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sveder Laban Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hidde Visser Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Laura Ophof Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Merel Remkes Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Juliëtte Stuyt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Niels Wage Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Lucien Dechesne Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beer Vermunt Barmedewerker 
zondag 15 maart 2020 
07:45 - 11:00  Joep Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Roemer Halsema Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eveline Maat Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander de Jong Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Pia van Ravels Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jennifer Oudt Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Livia Kolk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Brooklyn Mader Barmedewerker 
zaterdag 21 maart 2020 
07:45 - 10:30  Fien Hoogendijk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Elin Kamphuis Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jack Spaans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Harmen Bouma Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Olden Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Julie Eijsink Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Shemara van den Heuvel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Beau Groten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marc van Vliet Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Elin Jonk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Charlotte Snouckaert van Schauburg Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beau Groten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ilja Galama Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Vincent Hoeve Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Julie Weijts Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Thomas ten Veen Wedstrijdtafel 
zondag 22 maart 2020 
07:45 - 11:00  Alexander Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Servaas Teeuwen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Alexander Tamminga Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Pieter Schroeder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Gerald ter Horst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia-Mae van Oijen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ester Löwenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieske Nagel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martine Bannink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivier Boers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hans van Gaalen Barmedewerker 
zaterdag 28 maart 2020 
07:45 - 10:30  Annabel Six Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Marit Hoefman Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jack Smeets Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Bianchi Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Emma Saltzherr Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Skyler van Kouterik Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Linda Fledderus Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Veerle Fokkema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jop Koster Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Valérie Veenstra Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lieske Nagel Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Suzanne Deiters Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Emma de Vries Reilingh Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Doris Tanja Wedstrijdtafel 
zondag 29 maart 2020 
07:45 - 11:00  Eise Keegstra Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Ruben Scholten Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Stefanie Citroen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Marije Bruggink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tim van Lingen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Fleur Faber Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Robine Kakebeen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Manet Niersman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Edo Breukelaar Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hans van Gaalen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Luuk Unger Barmedewerker 
zaterdag 4 april 2020 
07:45 - 10:30  August van der Veer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Ties Versteeg Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jools Schouwenaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees van Traa Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jeppe Schilder Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Bram van de Velde Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Jack Spaans Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Reinout Bem Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Joost van Bentum Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Duco Brouwer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Heleen Sluijs Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Maud Preyde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tjerk Wegman Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Boris Cup Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roemer van Egmond Wedstrijdtafel 
zondag 5 april 2020 
07:45 - 11:00  Nout Haanen Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Thijmen Metselaar Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Dante Titulaer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tibbe Brouwer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lotte van Delft Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Birgit Jansen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Coraline Krak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Heleen van Berkel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk Smelt Barmedewerker 
zaterdag 11 april 2020 
07:45 - 10:30  Cuno van der Feltz Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Max Ahlen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Laurens Simonis Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Marjan Skotnicki Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Thomas Funken Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Taeke Bous Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Laurens Simonis Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tijn Schut Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieve van Oosterbos Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Miles Fernhout Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Seger Heybroek Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Karlijn Audenaerde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Myrte Groen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Babette Wernsen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tom Braskamp Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Tristan Glover Wedstrijdtafel 
zaterdag 18 april 2020 
07:45 - 10:30  Sebastiaan Frank Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Juriaan de Munk Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sjoerd van Peer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Harm Engelkens Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivier Houwen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Bente Grooteman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Gijs Hagemans Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Niels Wage Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Karlijn Wolfs Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Joris Huisman Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Flip Klinkenbijl Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ferry Niers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Toon Honig Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Thijs van Schothorst Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Jimmy Daems Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Julius de Kool Wedstrijdtafel 
zondag 19 april 2020 
07:45 - 11:00  Pepijn Laroy Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Bram Kleinmeijer Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Jeroen van der Staay Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pepijn Olijslagers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Boudewijn van Beek Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Mieke van Nimwegen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Monique van der Linden Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sam Spoelstra Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Gijs van Ottele Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Carmen Roquas Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Laura Geervliet Barmedewerker 
zaterdag 25 april 2020 
07:45 - 10:30  Olivier Olijve Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Benjamin Mac-Lean Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Philip Tulleken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Émilie de Munk Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Maarten van den Burger Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Lucas van Hofwegen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Friso Janson Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Faas Peeters Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sterre Overhaart Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marjolein Govaerts Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Pepijn Klompalberts Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Mart van Houten Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Sofie Man Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tjen manu Swart Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Valentijn Kristians Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Olivier Peek Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn van Puijenbroek Wedstrijdtafel 
zondag 26 april 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Nepomuk von Below Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Roos ten Doesschate Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hans Melchior Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Hendrik Bennebroek Gravenhorst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Vanessa Tulleken Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sophie van Eeghen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Quirine Groot Koerkamp Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sophie Hoffmann Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 2 mei 2020 
07:45 - 10:30  Noor Wingens Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Merel Visser Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jesse Wilting Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Florence Valkenburg Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Nienke Lampe Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Roosje Schimmel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Reintje Spits Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Rutger Abbink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martijn Hamann Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eric Klein Bog Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Bente Zuidgeest Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Josephine Tilman Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Eelco Bouma Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Diderik Boot Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Liane Toxopeus Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Noep Bensdorp Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Lieve van den Akker Wedstrijdtafel 
zondag 3 mei 2020 
07:45 - 11:00  Mats Klinkenbijl Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Bob Munnichs Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Gwen van Mansum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Annika Six Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tom Baaij Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Helena Rikhof Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieve Crone Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ise van Leeuwen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 9 mei 2020 
07:45 - 10:30  Noor Beck Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Charlotte van Camp Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pip Koster Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Hugo Kessen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Layla Barents Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Cato Asselbergs Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Lotte Cobben Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Rutger Abbink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martijn Hamann Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Isa van Doorn Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Noepy Bruggink Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Duco Bruins Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Fleur van den Elst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Felice Pel Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Fréderique Beijdorff Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Cecile Bonnerman Wedstrijdtafel 
zondag 10 mei 2020 
07:45 - 11:00  Maurik Eijpe Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Lars Janson Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lodewijk Grünberg Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Seb den Blanken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Féline Heukelom Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marthe lot Vermeulen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Frank Rutgers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ella Bouland Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 16 mei 2020 
07:45 - 10:30  Isabel Jager Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Femke Kool Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Sjoerd van Peer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pien Kurvers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Merel Versteegh Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Keet van Haren Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Olivia Taminiau Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Jasper Koch Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Melle Hollander Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Feija von Lindern Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Pleun Hulsman Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Emma de Vries Reilingh Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Naomi van Loon Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Eveline Stalenhoef Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Celeste Overbeek Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Valerie de Munnik Wedstrijdtafel 
zondag 17 mei 2020 
07:45 - 11:00  Wen Theyse Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Job van der Vlugt Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Max Ahlen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joep Stenvers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Madelon Brummelhuis Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Saar van Vulpen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Reyer van der Vlugt Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Linda Fledderus Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hilde Oosting Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Roos van Bommel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 23 mei 2020 
07:45 - 10:30  Sofia van der Pluijm Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Annebet Lulofs Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Cathelijn Schoenmakers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Wilfred Hofmans Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Berber Peeters Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Kiki Klein Bog Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Pim Hoyng Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Willem de Kroon Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Famke van Leeuwen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Frederique Schumaker Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Floor van der Putt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ties Arts Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Wouter van de Putte Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Eline Stenvers Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Sofia Roelofs Wedstrijdtafel 
zondag 24 mei 2020 
07:45 - 11:00  Julien Steyerberg Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Tijn Verdier Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  John Schmidt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sanne Maartje Bruinsma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Zeger van den Eeckhout Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 30 mei 2020 
07:45 - 10:30  Evie Verdonk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Feline Olden Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Madelon van Overbeek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eveline Mommers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Juliska Ottens Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nadine Peeters Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Pien van Malssen Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Linn Poelert Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eveline Stalenhoef Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Pepijn van Eeghen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Quirine Schutrups Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Isabelle van Wisselingh Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Bernard van Gerrevink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Roderick van Wisselingh Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Willem Kröner Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Lotte van der Ley Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roos Veerbeek Wedstrijdtafel 
zaterdag 6 juni 2020 
07:45 - 10:30  Florian de Ruwe Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Jeppe Schilder Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivia Glijn Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Daan Kwint Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thomas Andriesse Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Tijn Huidink Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Daan Kwint Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Leon Koesoemowidjojo Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Saar Bautz Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Julie Johannisse Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Mees Kalsbeek Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Julius van Lingen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Saskia Blom Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Doeke de Jong Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ole van Haaster Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Lars van Vulpen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Mats Wardenburg Wedstrijdtafel 
zondag 7 juni 2020 
07:45 - 11:00  Hugo Smelt Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Willem Habers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ruud van Ieperen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sacco van de Velde Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Renzo ter Haseborg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Olav van Grinsven Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Hendrik Bennebroek Gravenhorst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Quirine Groot Koerkamp Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 13 juni 2020 
07:45 - 10:30  Lucas Vlaar Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Thiago Maat Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Luc Jansen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Annemieke Hof Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Fokke Eijsink Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Reinoud van der Veer Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Pepijn van Loon Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Joost Heurkens Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hugo Kingma Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marloes van Kooten Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Morris Termohlen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Finn Wilson Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Boudewijn Schoemaker Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Derk Kalsbeek Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lennart van den Biggelaar Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tijs Sanders Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Olivier van Zessen Wedstrijdtafel 
zondag 14 juni 2020 
07:45 - 11:00  Hugo de Graaff Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Alexandre den Hollander Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Susanne van Breukelen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ronalda van Kemenade Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Jan Kaper Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jennifer de Graaff Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sacco van de Velde Barmedewerker 
11:15 - 14:45  John van Vliet Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Cathelijne Min Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 20 juni 2020 
07:45 - 10:30  Jurrian Taat Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Julius Scholtens Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Felix Vogel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Jurre den Blanken Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Tassilo von Below Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Otto Bem Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Gilles Bennebroek Gravenhorst Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn Kelder Wedstrijdtafel 

Sponsor voucher van de maand



Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Ronald Lampert
Josephine van Vliet
Willemijn Snouckaert van Schauburg
Meer verjaardagen

Facebook