Dames 1

Teamfoto

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 EHV D1 22 52 17 1 4
2 Beuningen D1 22 52 17 1 4
3 GCHC D1 22 50 16 2 4
4 Gooische D1 22 43 14 1 7
5 Amersfoort D1 22 40 12 4 6
6 Upward D1 22 32 10 2 10
7 GHBS D1 22 30 9 3 10
8 Gron.Studs D1 22 27 8 3 11
9 Ede D1 22 22 6 4 12
10 Deventer D1 22 17 5 2 15
11 HCM D1 22 10 3 1 18
12 Ares D1 22 7 1 4 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2015
Amersfoort D1 Beuningen D1 1-2
Gron.Studs D1 GCHC D1 2-3
Ede D1 Upward D1 2-1
Ares D1 Gooische D1 0-4
HCM D1 Deventer D1 3-2
EHV D1 GHBS D1 8-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2015
Upward D1 EHV D1 0-1
Deventer D1 Ede D1 2-1
Gooische D1 HCM D1 6-0
GCHC D1 Ares D1 9-1
Beuningen D1 Gron.Studs D1 4-1
GHBS D1 Amersfoort D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2015
Deventer D1 Upward D1 3-2
Amersfoort D1 EHV D1 3-2
Ares D1 Beuningen D1 2-4
HCM D1 GCHC D1 2-4
Ede D1 Gooische D1 0-2
Gron.Studs D1 GHBS D1 2-5
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2015
Upward D1 Amersfoort D1 1-1
Gooische D1 Deventer D1 1-2
GCHC D1 Ede D1 1-0
Beuningen D1 HCM D1 2-0
GHBS D1 Ares D1 1-1
EHV D1 Gron.Studs D1 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2015
HCM D1 GHBS D1 2-4
Ares D1 EHV D1 0-3
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 0-1
Gooische D1 Upward D1 1-3
Deventer D1 GCHC D1 1-7
Ede D1 Beuningen D1 1-4
ZONDAG 11 OKTOBER 2015
EHV D1 HCM D1 2-0
GHBS D1 Ede D1 1-1
Beuningen D1 Deventer D1 2-0
GCHC D1 Gooische D1 1-3
Upward D1 Gron.Studs D1 1-0
Amersfoort D1 Ares D1 2-1
ZONDAG 18 OKTOBER 2015
HCM D1 Amersfoort D1 1-2
Ares D1 Gron.Studs D1 1-4
GCHC D1 Upward D1 3-2
Gooische D1 Beuningen D1 4-2
Deventer D1 GHBS D1 0-2
Ede D1 EHV D1 0-1
ZONDAG 25 OKTOBER 2015
Upward D1 Ares D1 4-0
Beuningen D1 GCHC D1 3-2
GHBS D1 Gooische D1 0-2
EHV D1 Deventer D1 6-0
Amersfoort D1 Ede D1 4-0
Gron.Studs D1 HCM D1 5-0
ZONDAG 1 NOVEMBER 2015
Deventer D1 Amersfoort D1 1-1
Gooische D1 EHV D1 4-1
GCHC D1 GHBS D1 2-1
Beuningen D1 Upward D1 0-2
HCM D1 Ares D1 4-1
Ede D1 Gron.Studs D1 2-1
ZONDAG 8 NOVEMBER 2015
Ares D1 Ede D1 1-1
Gron.Studs D1 Deventer D1 4-1
Amersfoort D1 Gooische D1 2-2
EHV D1 GCHC D1 4-1
GHBS D1 Beuningen D1 3-4
HCM D1 Upward D1 2-3
ZONDAG 15 NOVEMBER 2015
Upward D1 GHBS D1 3-1
Deventer D1 Ares D1 2-2
Gooische D1 Gron.Studs D1 4-1
GCHC D1 Amersfoort D1 2-4
Beuningen D1 EHV D1 1-3
Ede D1 HCM D1 3-3
ZONDAG 22 NOVEMBER 2015
Beuningen D1 Amersfoort D1 4-1
GCHC D1 Gron.Studs D1 1-1
Gooische D1 Ares D1 2-0
Deventer D1 HCM D1 3-1
Upward D1 Ede D1 3-1
GHBS D1 EHV D1 1-2
ZONDAG 29 NOVEMBER 2015
HCM D1 Gooische D1 0-7
Ares D1 GCHC D1 0-1
Gron.Studs D1 Beuningen D1 0-1
Amersfoort D1 GHBS D1 4-1
EHV D1 Upward D1 2-0
Ede D1 Deventer D1 2-0
ZONDAG 6 MAART 2016
Beuningen D1 Ares D1 1-0
GHBS D1 Gron.Studs D1 1-5
GCHC D1 HCM D1 5-1
Gooische D1 Ede D1 5-1
Upward D1 Deventer D1 4-1
EHV D1 Amersfoort D1 4-0
ZONDAG 13 MAART 2016
Deventer D1 Gooische D1 1-3
Amersfoort D1 Upward D1 2-0
Gron.Studs D1 EHV D1 2-3
Ares D1 GHBS D1 0-2
HCM D1 Beuningen D1 2-4
Ede D1 GCHC D1 0-1
ZONDAG 20 MAART 2016
Upward D1 Gooische D1 3-2
GCHC D1 Deventer D1 2-0
Beuningen D1 Ede D1 2-1
GHBS D1 HCM D1 1-0
EHV D1 Ares D1 8-1
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 1-1
ZONDAG 3 APRIL 2016
HCM D1 EHV D1 1-3
Ares D1 Amersfoort D1 1-3
Gron.Studs D1 Upward D1 2-1
Gooische D1 GCHC D1 3-4
Deventer D1 Beuningen D1 1-4
Ede D1 GHBS D1 3-3
ZONDAG 10 APRIL 2016
Beuningen D1 Gooische D1 0-3
Upward D1 GCHC D1 0-3
GHBS D1 Deventer D1 5-2
Gron.Studs D1 Ares D1 4-2
Amersfoort D1 HCM D1 1-0
EHV D1 Ede D1 3-1
ZONDAG 17 APRIL 2016
HCM D1 Gron.Studs D1 2-3
Ares D1 Upward D1 1-1
GCHC D1 Beuningen D1 3-3
Gooische D1 GHBS D1 2-3
Deventer D1 EHV D1 1-2
Ede D1 Amersfoort D1 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2016
Upward D1 Beuningen D1 1-2
GHBS D1 GCHC D1 0-4
EHV D1 Gooische D1 2-1
Amersfoort D1 Deventer D1 2-1
Gron.Studs D1 Ede D1 0-2
Ares D1 HCM D1 1-2
ZONDAG 1 MEI 2016
Upward D1 HCM D1 2-1
Deventer D1 Gron.Studs D1 5-3
Gooische D1 Amersfoort D1 3-2
GCHC D1 EHV D1 2-1
Beuningen D1 GHBS D1 2-1
Ede D1 Ares D1 1-0
VRIJDAG 6 MEI 2016
GHBS D1 Upward D1 3-2
ZONDAG 8 MEI 2016
Ares D1 Deventer D1 1-0
Gron.Studs D1 Gooische D1 2-1
EHV D1 Beuningen D1 1-2
Amersfoort D1 GCHC D1 0-1
HCM D1 Ede D1 0-4

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
7aSide foto's

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 2 september 2017 
07:45  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
07:45  Lieve Crone Wedstrijdtafel 
10:30  Reinout Eggink Wedstrijdtafel 
10:30  Nepomuk Von Below Wedstrijdtafel 
13:00  Belle de Wilde Wedstrijdtafel 
13:00  Fay van Kooten Wedstrijdtafel 
15:30  Okke Pessers Wedstrijdtafel 
15:30  Tijn Remkes Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Rover Manger Cats
Niels Ouwehand
Olaf van den Brink
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter