Jongens A3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Neill Saarberg
Coach Pieter van der Honing
Coach Tol Trimborn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische JA3 Amersfoort JA5
Loenen JA3 Almere JA3
Soest JA2 Geldermalsen JA1
Voordaan JA3 Baarn JA3 15:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amersfoort JA5 5 15 5 0 0
2 Voordaan JA3 5 12 4 0 1
3 Almere JA3 5 9 3 0 2
4 Loenen JA3 5 9 3 0 2
5 Gooische JA3 5 7 2 1 2
6 Baarn JA3 5 4 1 1 3
7 Geldermalsen JA1 5 3 1 0 4
8 Soest JA2 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Hockeyclub Amersfoort JA5 n.n.b thuis
14 mrt Almeerse HC JA3 n.n.b uit
21 mrt HC Geldermalsen JA1 n.n.b uit
28 mrt MHC Soest JA2 n.n.b thuis
4 apr Loenense MHC JA3 n.n.b uit
18 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA3 n.n.b thuis
9 mei MMHC Voordaan JA3 n.n.b thuis
16 mei Hockeyclub Amersfoort JA5 n.n.b uit
6 jun Almeerse HC JA3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Gooische JA3 Geldermalsen JA1 4-5
Loenen JA3 Soest JA2 5-2
Voordaan JA3 Almere JA3 4-1
Amersfoort JA5 Baarn JA3 4-1
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Soest JA2 Gooische JA3 0-1
Baarn JA3 Loenen JA3 1-3
Almere JA3 Amersfoort JA5 2-3
Geldermalsen JA1 Voordaan JA3 0-2
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Amersfoort JA5 Geldermalsen JA1 4-1
Voordaan JA3 Soest JA2 4-0
Gooische JA3 Loenen JA3 3-2
Almere JA3 Baarn JA3 4-0
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Loenen JA3 Voordaan JA3 3-2
Baarn JA3 Gooische JA3 1-1
Geldermalsen JA1 Almere JA3 1-2
Soest JA2 Amersfoort JA5 1-7
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Almere JA3 Soest JA2 4-1
Geldermalsen JA1 Baarn JA3 1-2
Voordaan JA3 Gooische JA3 3-2
Amersfoort JA5 Loenen JA3 7-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Pip Koster
Igor Meuwese
Julie van Sint Truiden
Meer verjaardagen

Facebook