Meisjes A4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Peer Hogestijn
Coach Fons van Diemen
Coach Mirjam Rademaker
Coach Harmen Scholten
Manager Pieternel Holm
Keeperstrainer Wouter Mijnsbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spandersbosch MA4 Gooische MA4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC MA4 5 13 4 1 0
2 Barneveld MA2 5 9 3 0 2
3 Maarssen MA4 5 9 3 0 2
4 Spandersbosch MA4 4 7 2 1 1
5 Gooische MA4 4 6 2 0 2
6 Houten MA5 5 4 1 1 3
7 Naarden MA8 5 4 1 1 3
8 Muiderberg MA2 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 feb 't Spandersbosch MA4 n.n.b uit
7 mrt MHV Maarssen MA4 n.n.b thuis
14 mrt Hockey Club Houten MA5 n.n.b uit
21 mrt Hockeyclub SCHC MA4 n.n.b thuis
29 mrt MHC Muiderberg MA2 n.n.b uit
4 apr M.H.C. Barneveld MA2 n.n.b thuis
18 apr Hockey Club Naarden MA8 n.n.b uit
9 mei 't Spandersbosch MA4 n.n.b thuis
16 mei MHV Maarssen MA4 n.n.b uit
6 jun Hockey Club Houten MA5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Naarden MA8 Houten MA5 6-2
Muiderberg MA2 Maarssen MA4 7-2
SCHC MA4 Gooische MA4 4-1
Barneveld MA2 Spandersbosch MA4 3-0
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Gooische MA4 Muiderberg MA2 5-1
Maarssen MA4 Barneveld MA2 2-1
Spandersbosch MA4 Naarden MA8 3-2
Houten MA5 SCHC MA4 0-1
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Muiderberg MA2 SCHC MA4 0-4
Spandersbosch MA4 Houten MA5 0-0
Barneveld MA2 Gooische MA4 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Naarden MA8 Maarssen MA4 1-4
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
SCHC MA4 Barneveld MA2 1-0
Gooische MA4 Naarden MA8 5-0
Maarssen MA4 Spandersbosch MA4 2-3
Houten MA5 Muiderberg MA2 7-2
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Naarden MA8 SCHC MA4 1-1
Barneveld MA2 Muiderberg MA2 3-0
Maarssen MA4 Houten MA5 4-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Harm Engelkens
Igor Meuwese
Hugo Morsink
Meer verjaardagen

Facebook