Dames 1

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Bo van den Brink
Elize Dashorst
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Yvette Eschauzier
Karlijn Greutink
Daniƫlle Hordijk
Chantal Hout
Vivienne Kastrop
Lotje Kuijt
Christel Peppelenbos
Dirkje Reuver
Valerie Snel
Noelle Vincken
Pien van Weperen
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer/Coach Rosanne Steenbeek
Aanvoerder Karlijn Greutink
Fysio Petra de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Eindhoven D1 12:45
Breda D1 Alecto D1 12:45
Fletiomare D1 Push D1 12:45
Helmond D1 Gooische D1 12:45
Leiden D1 Wageningen D1 12:45
Voordaan D1 Zwolle D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 5 15 5 0 0
2 Wageningen D1 5 12 4 0 1
3 Breda D1 5 10 3 1 1
4 Zwolle D1 5 9 3 0 2
5 Voordaan D1 5 9 3 0 2
6 Helmond D1 5 6 2 0 3
7 Fletiomare D1 5 6 2 0 3
8 Gooische D1 5 5 1 2 2
9 Leiden D1 5 5 1 2 2
10 Alecto D1 5 4 1 1 3
11 Beuningen D1 5 3 1 0 4
12 Eindhoven D1 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 okt HC Helmond D1 12:45 uit
27 okt LOHC D1 12:45 thuis - Rabo 1
3 nov MHCBeuningen D1 12:45 uit
10 nov MMHC Voordaan D1 12:45 thuis - Rabo 1
17 nov MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
24 nov L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
8 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
15 mrt HC Zwolle D1 n.n.b uit
22 mrt HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
29 mrt WMHC D1 n.n.b uit
5 apr BH&BC Breda D1 n.n.b uit
19 apr HC Helmond D1 n.n.b thuis
26 apr LOHC D1 n.n.b uit
3 mei MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
10 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
17 mei MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
24 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Push D1 Gooische D1 2-1
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Push D1 Leiden D1 3-1
Wageningen D1 Breda D1 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
Wageningen D1 Helmond D1 2-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 20 oktober 2019 
08:00  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Eline van Leer Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Julius van der Kloet Barmedewerker 
11:15  Birgit Jansen Barmedewerker 
11:15  Egbert Abrahams Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Henrik van Kessel Barmedewerker 
14:30  Eline van Vulpen Barmedewerker 
14:30  Debora Straatman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sanne Kelder
Fazia Tewarie
Fay van Baasbank
Meer verjaardagen

Facebook