Heren 1

Spelers Heren 1

Cuno van den Berg
Thijmen Broekman
Daim Dessauvagie
Justo Engelander
Joel de Goede
Tom Gunther
Foppe Houting
Tjebbe Keijzer
Gijs Koolhaas
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Mike Ooijevaar
Niels Ouwehand
Hessel Plat
Matthijs Pleijsier
Stan van Rheenen
Max Schippers
Tom Sirks
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Manager Inge Gillissen
Ass. Trainer/Coach Arnout Luitse
Aanvoerder Filip Krikke
Keeperstrainer Wouter Mijnsbergen
Fysio Bart de Vries

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische H1 Ede H1
Groningen H1 Leiden H1 14:45
Hattem H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
IJsseloever H1 Phoenix H1 14:45
Union H1 Zwart-Wit H1 14:45
Upward H1 Berkel-Enschot H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden H1 12 26 8 2 2
2 Zwart-Wit H1 12 24 7 3 2
3 Upward H1 12 23 7 2 3
4 Phoenix H1 12 23 7 2 3
5 Ede H1 12 22 6 4 2
6 IJsseloever H1 12 20 6 2 4
7 Gooische H1 12 18 5 3 4
8 Berkel-Enschot H1 12 13 3 4 5
9 Berkel-Rodenrijs H1 12 12 3 3 6
10 Hattem H1 12 6 1 3 8
11 Union H1 12 6 1 3 8
12 Groningen H1 12 6 1 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei MHC EDE H1 n.n.b thuis - Rabo 1
10 mei SV Phoenix H1 n.n.b uit
17 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis - Rabo 1
24 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Upward H1 Gooische H1 5-1
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gooische H1 Union H1 3-1
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Union H1 Groningen H1 1-1
Upward H1 Leiden H1 6-5
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Hattem H1 Gooische H1 3-4
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Union H1 Ede H1 3-5
Hattem H1 Leiden H1 0-4
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Phoenix H1 Union H1 1-0
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Gooische H1 Leiden H1 2-4
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Union H1 Upward H1 1-4
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Ede H1 Leiden H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Upward H1 Hattem H1 1-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Hattem H1 Union H1 1-1
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-2
Ede H1 Phoenix H1 3-1
Groningen H1 Zwart-Wit H1 2-2
IJsseloever H1 Union H1 5-2
Gooische H1 Upward H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 2-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 11 april 2020 
07:45  Cuno van der Feltz Wedstrijdtafel 
07:45  Max AhlĂ©n Wedstrijdtafel 
08:00  Laurens Simonis Barmedewerker 
08:00  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00  Marjan Skotnicki Barmedewerker 
10:30  Thomas Funken Wedstrijdtafel 
10:30  Taeke Bous Wedstrijdtafel 
11:15  Laurens Simonis Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Diederik Eggink
Julie Johannisse
Anna van de Water
Meer verjaardagen

Facebook