Zaal Jongens B6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Florijn Perdok
Coach Dirk Doude van Troostwijk
Coach Rutger van Overbeek
Manager Caroline Simonis
Keeperstrainer Renz van der Wal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische JB6 Laren JB5 17:40
Hilversum JB3 Gooische JB6 17:00
Laren JB5 Hilversum JB3 18:20
Nieuwegein JB2 Schaerweijde JB6 16:20
Nieuwegein JB2 Shinty JB4 15:00
Shinty JB4 Schaerweijde JB6 15:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde JB6 6 14 4 2 0
2 Hilversum JB3 6 11 3 2 1
3 Gooische JB6 6 11 3 2 1
4 Shinty JB4 8 10 3 1 4
5 Nieuwegein JB2 8 8 2 2 4
6 Soest JB3 8 7 2 1 5
7 Laren JB5 6 6 2 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 jan Larensche Mixed Hockey Club JB5 17:40 thuis
26 jan HMHC JB3 17:00 uit
2 feb Schaerweijde JB6 14:50 thuis
2 feb MHC Soest JB3 13:30 thuis
8 feb HMHC JB3 15:40 thuis
8 feb Schaerweijde JB6 16:20 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Soest JB3 Hilversum JB3 1-2
Laren JB5 Shinty JB4 1-6
Hilversum JB3 Nieuwegein JB2 2-2
Nieuwegein JB2 Soest JB3 4-0
Schaerweijde JB6 Shinty JB4 2-1
Schaerweijde JB6 Laren JB5 6-0
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Laren JB5 Schaerweijde JB6 0-4
Soest JB3 Schaerweijde JB6 2-2
Laren JB5 Soest JB3 1-2
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Shinty JB4 Gooische JB6 0-0
Shinty JB4 Nieuwegein JB2 2-0
Nieuwegein JB2 Gooische JB6 0-2
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
Schaerweijde JB6 Nieuwegein JB2 3-0
Soest JB3 Shinty JB4 3-2
Nieuwegein JB2 Hilversum JB3 2-1
Gooische JB6 Shinty JB4 2-0
Hilversum JB3 Schaerweijde JB6 2-2
Soest JB3 Gooische JB6 2-4
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Hilversum JB3 Shinty JB4 4-1
Hilversum JB3 Soest JB3 3-0
Laren JB5 Gooische JB6 4-1
Gooische JB6 Nieuwegein JB2 3-3
Shinty JB4 Soest JB3 6-2
Laren JB5 Nieuwegein JB2 2-0

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

24-1 GBC nieuwjaarsdiner
25-1 Heren Vet A nieuwjaarsdiner

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Lucas van Hofwegen
Juul Brenninkmeijer
Erik Gerritsen
Meer verjaardagen

Facebook