Zaal Jongens D7

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Charles Tordoir
Coach Gerald ter Horst
Coach Kees maarten Slotboom
Keeperstrainer Renz van der Wal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barneveld JD1 Laren JD4 12:20
Gooische JD7 Barneveld JD1 11:40
Haaskamp JD1 Schaerweijde JD5 9:40
Haaskamp JD1 Kromme Rijn JD2 10:20
Kromme Rijn JD2 Schaerweijde JD5 9:00
Laren JD4 Gooische JD7 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld JD1 6 16 5 1 0
2 Gooische JD7 6 15 5 0 1
3 Laren JD4 6 13 4 1 1
4 Haaskamp JD1 8 10 3 1 4
5 Schaerweijde JD5 6 7 2 1 3
6 Kromme Rijn JD2 8 7 2 1 5
7 Woerden JD3 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 jan M.H.C. Barneveld JD1 11:40 thuis
26 jan Larensche Mixed Hockey Club JD4 11:00 uit
2 feb Larensche Mixed Hockey Club JD4 11:40 thuis
2 feb Hockeyclub De Haaskamp JD1 11:00 uit
9 feb HC Kromme Rijn JD2 17:00 thuis
9 feb MHC Woerden JD3 18:20 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Schaerweijde JD5 Kromme Rijn JD2 4-2
Schaerweijde JD5 Laren JD4 0-3
Laren JD4 Kromme Rijn JD2 4-2
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Kromme Rijn JD2 Laren JD4 3-3
Schaerweijde JD5 Haaskamp JD1 4-2
Gooische JD7 Haaskamp JD1 2-0
Woerden JD3 Laren JD4 0-5
Woerden JD3 Kromme Rijn JD2 2-3
Gooische JD7 Schaerweijde JD5 2-0
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Kromme Rijn JD2 Barneveld JD1 0-3
Barneveld JD1 Haaskamp JD1 5-4
Gooische JD7 Woerden JD3 3-2
Schaerweijde JD5 Woerden JD3 3-3
Schaerweijde JD5 Gooische JD7 0-3
Kromme Rijn JD2 Haaskamp JD1 2-0
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Woerden JD3 Haaskamp JD1 1-6
Haaskamp JD1 Barneveld JD1 4-4
Woerden JD3 Barneveld JD1 3-7
ZONDAG 19 JANUARI 2020
Kromme Rijn JD2 Gooische JD7 1-2
Laren JD4 Woerden JD3 2-0
Haaskamp JD1 Laren JD4 2-0
Haaskamp JD1 Woerden JD3 6-2
Barneveld JD1 Gooische JD7 3-0
Barneveld JD1 Kromme Rijn JD2 6-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Kara Blancaflor
Dex de Buisonjé
Roemer Duin
Meer verjaardagen

Facebook