Zaal Meisjes B4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer David ten Hove
Coach Berend van Iterson
Coach Arjan van Leeuwen
Keeperstrainer Wouter Mijnsbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare MB4 Weesp MB2 17:40
Gooische MB4 Muiderberg MB1 11:40
Muiderberg MB1 Nieuwegein MB2 12:20
Nieuwegein MB2 Gooische MB4 11:00
Spandersbosch MB4 Fletiomare MB4 18:20
Spandersbosch MB4 Weesp MB2 17:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan MB2 8 22 7 1 0
2 Fletiomare MB4 8 11 3 2 3
3 Spandersbosch MB4 8 11 3 2 3
4 Nieuwegein MB2 6 8 2 2 2
5 Muiderberg MB1 6 7 2 1 3
6 Gooische MB4 6 5 1 2 3
7 Weesp MB2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 jan MHC Muiderberg MB1 11:40 thuis
25 jan MHCN MB2 11:00 uit
1 feb 't Spandersbosch MB4 11:40 thuis
1 feb MHC Muiderberg MB1 11:00 uit
9 feb MHCN MB2 14:20 thuis
9 feb M.H.C. Weesp MB2 13:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Spandersbosch MB4 Gooische MB4 1-0
Nieuwegein MB2 Fletiomare MB4 4-1
Nieuwegein MB2 Muiderberg MB1 5-4
Muiderberg MB1 Fletiomare MB4 0-8
Voordaan MB2 Gooische MB4 3-0
Spandersbosch MB4 Voordaan MB2 2-3
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Gooische MB4 Voordaan MB2 2-2
Muiderberg MB1 Weesp MB2 3-2
Muiderberg MB1 Spandersbosch MB4 1-1
Weesp MB2 Spandersbosch MB4 2-3
Fletiomare MB4 Gooische MB4 2-2
Voordaan MB2 Fletiomare MB4 3-2
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
Nieuwegein MB2 Spandersbosch MB4 1-1
Fletiomare MB4 Spandersbosch MB4 3-0
Fletiomare MB4 Nieuwegein MB2 3-3
Weesp MB2 Muiderberg MB1 1-6
Muiderberg MB1 Voordaan MB2 0-5
Weesp MB2 Voordaan MB2 2-5
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Weesp MB2 Gooische MB4 3-0
Weesp MB2 Fletiomare MB4 2-4
Spandersbosch MB4 Nieuwegein MB2 3-2
Voordaan MB2 Spandersbosch MB4 3-1
Voordaan MB2 Nieuwegein MB2 3-1
Gooische MB4 Fletiomare MB4 2-0

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

24-1 GBC nieuwjaarsdiner
25-1 Heren Vet A nieuwjaarsdiner

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Erik Gerritsen
Juul Brenninkmeijer
Hester Kernkamp
Meer verjaardagen

Facebook