Zaal Meisjes B5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Dolph de Bruijn
Trainer David ten Hove
Trainer Vincent de Vos
Coach Frans Liem
Coach Bob Lokhorst
Keeperstrainer Wouter Mijnsbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Naarden MB4 Loenen MB2 17:40
SCHC MB5 Naarden MB4 17:00
SCHC MB5 Loenen MB2 18:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Almere MB4 8 24 8 0 0
2 Spandersbosch MB2 8 19 6 1 1
3 Naarden MB4 6 12 4 0 2
4 Gooische MB5 8 8 2 2 4
5 Kromme Rijn MB1 6 6 2 0 4
6 Loenen MB2 6 1 0 1 5
7 SCHC MB5 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 jan Almeerse HC MB4 17:00 uit
25 jan HC Kromme Rijn MB1 17:40 thuis
1 feb Hockey Club Naarden MB4 18:20 thuis
1 feb Loenense MHC MB2 17:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Spandersbosch MB2 Gooische MB5 2-2
Almere MB4 Loenen MB2 4-1
Kromme Rijn MB1 Almere MB4 0-4
SCHC MB5 Gooische MB5 0-2
Spandersbosch MB2 SCHC MB5 7-1
Loenen MB2 Kromme Rijn MB1 1-2
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Naarden MB4 Gooische MB5 3-2
Spandersbosch MB2 Loenen MB2 2-1
Loenen MB2 Almere MB4 2-5
Kromme Rijn MB1 Gooische MB5 2-0
Almere MB4 Spandersbosch MB2 2-1
Kromme Rijn MB1 Naarden MB4 1-2
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
SCHC MB5 Almere MB4 0-3
Gooische MB5 Spandersbosch MB2 0-5
Loenen MB2 Spandersbosch MB2 2-3
Loenen MB2 Gooische MB5 2-2
Almere MB4 Naarden MB4 5-0
Naarden MB4 SCHC MB5 2-0
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Spandersbosch MB2 Kromme Rijn MB1 1-0
Almere MB4 SCHC MB5 2-0
Gooische MB5 Almere MB4 2-5
Naarden MB4 Spandersbosch MB2 1-4
Gooische MB5 SCHC MB5 2-0
Naarden MB4 Kromme Rijn MB1 1-0
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
Gooische MB5 Kromme Rijn MB1 1-2
Almere MB4 Kromme Rijn MB1 2-1
Almere MB4 Gooische MB5 4-3

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

25-1 Heren Vet A nieuwjaarsdiner

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Myrthe Bruins
Jan van Ottele
Arnoud Korse
Meer verjaardagen

Facebook