Heren 1

Spelers Heren 1

Cuno van den Berg
Thijmen Broekman
Graeme Bruijn
Allard Dericks
Daim Dessauvagie
Luciƫn van Doorn
Laurens van Druten
Dyon Engel
Justo Engelander
Joel de Goede
Ties van Gooswilligen
Foppe Houting
Tjebbe Keijzer
Rogier Koopman
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Mike Ooijevaar
Hessel Plat
Matthijs Pleijsier
Junior Schilte
Max Schippers
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Trainer Arnout Luitse
Manager Ingrid de Goede
Aanvoerder Filip Krikke
Fysio Bart de Vries

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 14:45
Groningen H1 Gooische H1 14:45
Leiden H1 IJsseloever H1 14:45
Phoenix H1 Ede H1 14:45
Upward H1 Union H1 14:45
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede H1 4 12 4 0 0
2 Union H1 4 10 3 1 0
3 Phoenix H1 4 10 3 1 0
4 Leiden H1 4 9 3 0 1
5 IJsseloever H1 4 7 2 1 1
6 Berkel-Rodenrijs H1 4 6 2 0 2
7 Gooische H1 4 5 1 2 1
8 Zwart-Wit H1 4 4 1 1 2
9 Upward H1 4 3 1 0 3
10 Berkel-Enschot H1 4 1 0 1 3
11 Groningen H1 4 1 0 1 3
12 Hattem H1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt GHHC Groningen H1 14:45 uit
11 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 thuis - Rabo 1
25 okt MHC EDE H1 14:45 uit
1 nov LOHC H1 14:45 thuis - Rabo 1
8 nov Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
15 nov Berkel Enschot H1 14:45 uit
22 nov Hattemse M.H.C. H1 14:45 thuis - Rabo 1
7 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
14 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b uit
21 mrt SV Phoenix H1 n.n.b thuis
28 mrt Union H1 n.n.b uit
3 apr GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
11 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 uit
18 apr MHC EDE H1 n.n.b thuis
25 apr LOHC H1 n.n.b uit
2 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
9 mei Berkel Enschot H1 n.n.b thuis - Rabo 1
16 mei Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Upward H1 Ede H1 1-2
IJsseloever H1 Hattem H1 4-1
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 0-1
Zwart-Wit H1 Gooische H1 1-1
Leiden H1 Groningen H1 2-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Ede H1 Leiden H1 2-1
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 5-2
Hattem H1 Union H1 1-4
Gooische H1 IJsseloever H1 3-2
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Phoenix H1 Gooische H1 1-1
Union H1 IJsseloever H1 2-2
Upward H1 Hattem H1 4-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 4-1
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-6
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Ede H1 Zwart-Wit H1 1-0
Leiden H1 Hattem H1 7-0
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 3-1
IJsseloever H1 Upward H1 1-0
Groningen H1 Phoenix H1 1-4
Gooische H1 Union H1 0-2

Sponsor voucher van de maand



Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 3 oktober 2020 
07:45  Mees Hoeve Wedstrijdtafel 
07:45  Pieter Dun Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Julie van Delft Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Oudenbroek Barmedewerker 
08:00  Maarten Haak Barmedewerker 
10:30  Floris van der Staay Wedstrijdtafel 
10:30  Pepijn Becks Wedstrijdtafel 
11:15  Octavie van Erven Dorens Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Ties Bruggink
Boelo Pijnenburg
Sarah van de Laar
Meer verjaardagen

Facebook