Heren 1

Spelers Heren 1

Cuno van den Berg
Graeme Bruijn
Daim Dessauvagie
Luciën van Doorn
Laurens van Druten
Dyon Engel
Justo Engelander
Fedde Hempel
Foppe Houting
Niek Huisman
Tjebbe Keijzer
Rogier Koopman
Filip Krikke
Oscar Moorman
Mike Ooijevaar
Hessel Plat
Jan Ruijgrok
Junior Schilte
Max Schippers
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Manager Marieke van Gooswilligen
Ass. Trainer/Coach Arnout Luitse
Aanvoerder Luciën van Doorn
Fysio Pepijn Mensink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Ede H1 14:45
Groningen H1 Zwart-Wit H1 14:45
Hattem H1 Upward H1 14:45
IJsseloever H1 Gooische H1 14:45
Leiden H1 Phoenix H1 14:45
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union H1 1 3 1 0 0
2 Gooische H1 1 3 1 0 0
3 Ede H1 1 3 1 0 0
4 Phoenix H1 1 3 1 0 0
5 Berkel-Enschot H1 1 1 0 1 0
6 Upward H1 1 1 0 1 0
7 Berkel-Rodenrijs H1 1 1 0 1 0
8 Leiden H1 1 1 0 1 0
9 Zwart-Wit H1 1 0 0 0 1
10 IJsseloever H1 1 0 0 0 1
11 Hattem H1 1 0 0 0 1
12 Groningen H1 1 0 0 0 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 sep HC IJsseloever H1 14:45 uit
3 okt Union H1 n.n.b thuis - iClean 3
10 okt Berkel Enschot H1 14:45 uit
17 okt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis - Muiden (THUISWEDSTRIJD!)
24 okt MHC EDE H1 14:45 uit
31 okt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis - Muiden (THUISWEDSTRIJD!)
7 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis - Muiden (THUISWEDSTRIJD!)
14 nov SV Phoenix H1 n.n.b uit
21 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis - Muiden (THUISWEDSTRIJD!)
13 mrt GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
20 mrt LOHC H1 n.n.b uit
27 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
3 apr Union H1 n.n.b uit
10 apr Berkel Enschot H1 n.n.b thuis
24 apr Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
1 mei MHC EDE H1 n.n.b thuis
8 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
15 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
22 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
29 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Union H1 Hattem H1 5-1
Groningen H1 Gooische H1 0-4
IJsseloever H1 Ede H1 0-3
Zwart-Wit H1 Phoenix H1 3-4
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-2
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Upward H1 Zwart-Wit H1 2-6
Phoenix H1 Groningen H1 2-1
Ede H1 Union H1 4-2
Gooische H1 Leiden H1 3-1
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Berkel-Rodenrijs H1 IJsseloever H1 5-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


NieuwbouwCam


Nieuwbouw


Vouchers

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 25 september 2021 
07:45  Zoë Morsink Wedstrijdtafel 
07:45  Pien Vlaar Wedstrijdtafel 
08:00  Jantina Westerink Barmedewerker 
08:00  Hans Melchior Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
10:30  Sette van Welie Wedstrijdtafel 
10:30  Phillipine van Zanten Jut Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Rosalie Wolt Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Tessa Heppenstrijdt
Lennart van den Biggelaar
Derk van de Putte
Meer verjaardagen

Facebook