Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Reservering Alliance & Kamppong MA1
12:30 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMA12 - Phoenix MA12C
19:00
Uit
ZMA12 - Almeerse MA12C
19:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes B
ZMB12 - SCHC MB12C
11:00
Uit
ZMB12 - Huizen MB12C
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB5 - Hilversum MB6
13:40
Uit
ZMB5 - Buitenhout MHC MB1
14:20
Uit
ZMB7 - Amersfoort MB6
17:40
Uit
ZMB7 - Almeerse MB9
18:20
Uit
Meisjes C
ZMC12 - Spandersbs MC12C
15:00
Thuis
Fluiten: Fleur van de Velde en John van Vliet
ZMC12 - Almeerse MC12C
16:20
Thuis
Fluiten: Fleur van de Velde en John van Vliet
ZMC4 - Loenen MC2
15:00
Uit
ZMC4 - Naarden MC9
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMC5 - Nijkerk MC2
15:00
Thuis
Fluiten: Patrick Bakker en Maarten Haak
ZMC5 - Naarden MC6
16:20
Thuis
Fluiten: Patrick Bakker en Maarten Haak
ZMC6 - Maarssen MC4
09:40
Uit
ZMC6 - MHC Muiderberg MC3
10:20
Uit
ZMC7 - Spandersbs MC5
15:00
Uit
ZMC7 - Laren MC7
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMC9 - Leusden MC6
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMC9 - Schaerweijde MC7
18:20
Uit
Meisjes D
MD1 - Hilversum MD1
14:15 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD3 - Pinoke MD3
12:30 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD5 - MMHC Voordaan MD34C
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD5 - MHC Muiderberg MD2
16:20
Uit
Meisjes E
ZM8E3 - Hockey Club Zeewolde M8E2
13:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E3 - Hilversum M8E4
14:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E4 - Hockey Club Zeewolde M8E3
09:40
Uit
ZM8E4 - Almeerse M8E34C
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E5 - Weesp M8E2
14:00
Uit
ZM8E5 - Kampong M8E6
14:40
Uit
Jongens A
JA1 - Fletiomare JA1
16:15 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJA4 - Hilversum JA3
19:00
Thuis
Fluiten: Tijs Veldmaat en Bas Meijer
ZJA4 - Naarden JA4
20:20
Thuis
Fluiten: T. Trimborn en Bas Meijer
Jongens B
JB1 - Laren JB1
14:30 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB12 - Almeerse JB12C
11:00
Uit
ZJB12 - Amersfoort JB12C
11:40
Uit
Jongens C
JC3 - Houten JC2
10:45 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJC6 - MHC Muiderberg JC2
17:00
Thuis
Fluiten: Maud Lapidaire en Gertjan van Toorn
ZJC6 - Baarn JC3
18:20
Thuis
Fluiten: Maud Lapidaire en Gertjan van Toorn
ZJC7 - Hilversum JC5
17:00
Thuis
Fluiten: Boudewijn Schoemaker en Laurens Simonis
ZJC7 - Laren JC6
18:20
Uit
ZJC9 - Zwaluwen JC2
15:00
Uit
ZJC9 - Maarssen JC3
15:40
Uit
Jongens D
JD1 - THC Hurley JD1
Afgelast
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JD3 - HC Athena JD2/JD3
10:00
Uit
Jongens E
ZJ8E2 - Weesp J8E1
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E2 - Huizen J8E2
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E3 - Naarden J8E3
13:00
Uit
ZJ8E3 - H.C. Eemvallei J8E2
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E4 - Hockey Club Zeewolde J8E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E4 - Laren J8E2
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E5 - Naarden J8E5
09:00
Uit
ZJ8E5 - Schaerweijde J8E4
09:40
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Zeewolde J8E1 - Laren J8E2
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Huizen J8E2 - Weesp J8E1
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Zeewolde M8E2 - Hilversum M8E4
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Naarden MC6 - Nijkerk MC2
15:40
Thuis
Fluiten: Patrick Bakker en Maarten Haak
ZAALBLOK - ZAAL Spandersbosch MC12C - Almere MC12C
15:40
Thuis
Fluiten: Fleur van de Velde en John van Vliet
ZAALBLOK - ZAAL Baarn JC3 - Muiderberg JC2
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Hilversum JC5 - Laren JC6
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Hilversum JA3 - Naarden JA4
19:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Agenda van de week

20-2 Jongste jeugd commissie
20-2 Bestuursvergadering

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 4 maart 2018 
14:15  Ouders/verzorgers van Job Samuel van den Brink Ballenjongen 
14:15  Ouders/verzorgers van Ole Tulleken Ballenjongen 
14:15  Ouders/verzorgers van Phil Fabels Ballenjongen 
14:15  Ouders/verzorgers van Nicholas de Wilde Ballenjongen 
14:15  Ouders/verzorgers van Berend de Vuijst Ballenjongen 
14:15  Ouders/verzorgers van Mees Rierink Ballenjongen 
zaterdag 10 maart 2018 
07:45  Evi van Nieuwenhuyzen Wedstrijdtafel 
07:45  Thijs van Bentum Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Jeroen van der Veen
Gijs Mannaerts
Isabelle Salsmans
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter