Wedstrijdschema

Dames
ZD1 - Voordaan D1
11:15
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZD1 - Schaerweijde D1
13:05
Uit
Meisjes B
ZMB3 - H.C. Eemvallei MB2
18:10
Uit
ZMB3 - Houten MB23C
18:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB6 - H.C. Eemvallei MB3
09:00
Thuis
Fluiten: Daniel van Leer en Martijn Pieters
ZMB6 - Zwaluwen MB2
10:20
Uit
ZMB8 - Hilversum MB5
16:10
Uit
ZMB8 - Houten MB6
16:50
Uit
ZMB9 - Spandersbs MB7
11:00
Uit
ZMB9 - Woerden MB5
11:40
Uit
Meisjes C
ZMC3 - Naarden MC4
13:40
Uit
ZMC3 - HCDoorn MC2
14:20
Uit
ZMC7 - UNO MC2
15:40
Uit
ZMC7 - Huizen MC5
16:20
Uit
ZMC8 - Naarden MC8
16:30
Thuis
Fluiten: Paula Huizing en Wouter van der Horst
ZMC8 - Zeewolde MC3
17:50
Uit
Meisjes D
ZMD12 - Laren MD12C
14:00
Thuis
Fluiten: Martine Voorn en Ilja Galama
ZMD12 - SCHC MD12C
15:20
Thuis
Fluiten: Martine Voorn en Ilja Galama
ZMD2 - Zwaluwen MD1
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD2 - Naarden MD2
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD3 - Zwaluwen MD12C
13:00
Uit
ZMD3 - Voordaan MD13C
13:40
Uit
ZMD4 - Weesp MD12C
15:30
Uit
ZMD4 - Amersfoort MD5
16:10
Uit
ZMD5 - Maarssen MD56C
09:00
Uit
ZMD5 - Voordaan MD22C
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD6 - Laren MD5
09:40
Uit
ZMD6 - Huizen MD4
10:20
Uit
ZMD7 - Montfoort MD3
09:00
Uit
ZMD7 - Nieuwegein MD3
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD9 - Rijnvliet MD3
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD9 - HCDoorn MD3
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes E
ZM8E4 - Montfoort M8E1
09:40
Uit
ZM8E4 - Maarssen M8E5
10:20
Uit
Heren
ZH1 - Phoenix H1
15:50
Uit
ZH1 - Schaerweijde H1
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens B
ZJB12 - Phoenix JB12C
15:40
Uit
ZJB12 - Naarden JB12C
16:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB2 - Houten JB1
09:40
Uit
ZJB2 - Spandersbs JB1
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB3 - Weesp JB1
17:00
Uit
ZJB3 - Almeerse JB3
17:40
Uit
ZJB4 - Houten JB2
17:00
Thuis
Fluiten: Jaap Nip en Ferdinand Vaandrager
ZJB4 - MHC Vianen JB1
18:20
Uit
ZJB7 - Hoevelaken JB1
15:00
Uit
ZJB7 - Nieuwegein JB12C
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens C
ZJC3 - Shinty JC1
17:00
Uit
ZJC3 - Amersfoort JC1
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJC5 - Huizen JC2
11:00
Uit
ZJC5 - HC Geldermalsen JC1
11:40
Uit
ZJC8 - Fletiomare JC5
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJC8 - Hilversum JC4
18:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens D
ZJD1 - Spandersbs JD1
11:40
Uit
ZJD1 - Phoenix JD1
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD4 - Shinty JD2
16:00
Thuis
Fluiten: Taco Titulaer en Koen Peeperkorn
ZJD4 - Buitenhout MHC JD1
17:20
Thuis
Fluiten: Koen Peeperkorn en Taco Titulaer
ZJD5 - Naarden JD4
11:40
Uit
ZJD5 - Maarssen JD3
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD7 - M.H.C. Barneveld JD1
11:00
Uit
ZJD7 - Kromme Rijn JD2
11:40
Uit
ZJD8 - Fletiomare JD7
13:00
Uit
ZJD8 - Naarden JD6
13:40
Uit
Jongens E
ZJ6E3 - Hockeyclub De Haaskamp J6E1
12:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ6E3 - Kampong J6E3
13:20
Uit
ZJ6E4 - Kampong J6E5
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ6E4 - Voordaan J6E2
11:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei MB3 - Zwaluwen MB2
09:40
Thuis
Fluiten: Daniel van Leer en Martijn Pieters
ZAALBLOK - ZAAL Kampong J6E5 - Voordaan J6E2
10:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Haaskamp J6E1 - Kampong J6E3
12:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL SCHC MD12C - Laren MD12C
14:40
Thuis
Fluiten: Ilja Galama en Martine Voorn
ZAALBLOK - ZAAL Shinty JD2 - Buitenhout JD1
16:40
Thuis
Fluiten: Taco Titulaer en Koen Peeperkorn
ZAALBLOK - ZAAL Naarden MC8 - Zeewolde MC3
17:10
Thuis
Fluiten: Wouter van der Horst en Paula Huizing
ZAALBLOK - ZAAL Houten JB2 - Vianen JB1
17:40
Thuis
Fluiten: Jaap Nip en Ferdinand Vaandrager
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

24-1 GBC nieuwjaarsdiner
25-1 Heren Vet A nieuwjaarsdiner

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Tom van Erven Dorens
Christophe de Groot
Hilco de Lathouder
Meer verjaardagen

Facebook