Wedstrijdschema

Meisjes A
ZMA2 - Leusden MA1
17:00
Uit
ZMA2 - Houten MA1
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMA4 - Montfoort MA1
15:00
Uit
ZMA4 - Nieuwegein MA4
15:40
Uit
Meisjes B
ZMB1 - Laren MB1
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB1 - Almeerse MB1
14:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB7 - Phoenix MB4
14:10
Uit
ZMB7 - Soest MB3
14:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
MC3 - HCDoorn MC2
15:00
Uit
ZMC2 - Weesp MC1
16:00
Thuis
Fluiten: Jan Weitjens en Ralph van Baasbank
ZMC2 - Nieuwegein MC1
17:20
Thuis
Fluiten: Ralph van Baasbank en Jan Weitjens
ZMC7 - Huizen MC5
09:00
Thuis
Fluiten: Saskia Vergouwen en Alex Bloemendal
ZMC7 - Maarssen MC5
10:20
Uit
ZMC8 - Lelystad MC4
13:00
Uit
ZMC8 - Laren MC7
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
ZMD1 - Fletiomare MD1
15:40
Uit
ZMD1 - Schaerweijde MD1
16:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD12 - Kampong MD12C
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD12 - Houten MD12C
16:20
Uit
ZMD2 - Naarden MD2
13:00
Uit
ZMD2 - Weesp MD1
13:40
Uit
ZMD4 - Schaerweijde MD3
09:40
Uit
ZMD4 - Spandersbs MD3
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD5 - Spitsbergen MD3
11:00
Thuis
Fluiten: Willem Smulders en Joost Grootenhuis
ZMD5 - Voordaan MD22C
12:20
Uit
ZMD7 - Nieuwegein MD3
09:00
Uit
ZMD7 - IJsseloever MD6
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes E
ZM6E4 - Laren M6E3
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E4 - Voordaan M6E3
11:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Heren
ZHB - Amersfoort HB
17:40
Uit
ZHB - Soest HA
18:20
Uit
Jongens A
ZJA3 - Huizen JA2
19:00
Thuis
Fluiten: Peter Loggere en Tammo Donker
ZJA3 - Voordaan JA4
20:20
Thuis
Fluiten: Tammo Donker en Peter Loggere
Jongens B
ZJB1 - Hilversum JB1
15:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB1 - Naarden JB1
18:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB2 - Naarden JB2
17:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB2 - Fletiomare JB1
18:20
Uit
Jongens C
ZJC12 - Schaerweijde JC12C
15:40
Uit
ZJC12 - Naarden JC12C
16:20
Uit
ZJC4 - Schaerweijde JC3
17:00
Uit
ZJC4 - Nieuwegein JC1
17:40
Uit
ZJC6 - Naarden JC4
17:00
Thuis
Fluiten: Hans van Gaalen en Sjoerd Rienstra
ZJC6 - Kromme Rijn JC1
18:20
Thuis
Fluiten: Hans van Gaalen en Sjoerd Rienstra
ZJC8 - Hilversum JC4
15:00
Uit
ZJC8 - Amersfoort JC3
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens D
ZJD12 - Laren JD12C
11:00
Uit
ZJD12 - Kampong JD12C
11:40
Uit
ZJD2 - Naarden JD2
13:40
Uit
ZJD2 - Huizen JD12C
14:20
Uit
ZJD3 - SCHC JD2
13:00
Uit
ZJD3 - H.C. Eemvallei JD1
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD4 - HC Leerdam JD1
10:00
Uit
ZJD4 - Houten JD2
10:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD6 - Lelystad JD1
11:40
Uit
ZJD6 - Spandersbs JD3
12:20
Uit
ZJD7 - Schaerweijde JD5
14:00
Thuis
Fluiten: Nynke Hessels en Nienke Meurer
ZJD7 - Hockeyclub De Haaskamp JD1
15:20
Thuis
Fluiten: Nynke Hessels en Nienke Meurer
ZJD8 - Huizen JD3
12:00
Thuis
Fluiten: Jurjen Brouwer en Marjolein Steyerberg
ZJD8 - Hoevelaken JD1
13:20
Thuis
Fluiten: Jurjen Brouwer en Marjolein Steyerberg
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Huizen MC5 - Maarssen MC5
09:40
Thuis
Fluiten: Alex Bloemendal en Saskia Vergouwen
ZAALBLOK - ZAAL Laren M6E3 - Voordaan M6E3
10:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Spitsbergen MD3 - Voordaan MD22C
11:40
Thuis
Fluiten: Joost Grootenhuis en Willem Smulders
ZAALBLOK - ZAAL Laren MB1 - Schaerweijde MB1
12:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Huizen JD3 - Hoevelaken JD1
12:40
Thuis
Fluiten: Marjolein Steyerberg en Jurjen Brouwer
ZAALBLOK - ZAAL Almere MB1 - Schaerweijde MB1
13:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Schaerweijde JD5 - Haaskamp JD1
14:40
Thuis
Fluiten: Nienke Meurer en Nynke Hessels
ZAALBLOK - ZAAL Hilversum JB1 - Schaerweijde JB1
16:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Nieuwegein MC1 - Weesp MC1
16:40
Thuis
Fluiten: Jan Weitjens en Ralph van Baasbank
ZAALBLOK - ZAAL Naarden JB1 - Schaerweijde JB1
17:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Naarden JC4 - Kromme Rijn JC1
17:40
Thuis
Fluiten: Sjoerd Rienstra en Hans van Gaalen
ZAALBLOK - ZAAL Huizen JA2 - Voordaan JA4
19:40
Thuis
Fluiten: Tammo Donker en Peter Loggere
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

8-12 Jongste Jeugd naar Bussum on Ice
9-12 Sponsor-cie vergadering
12-12 ALV

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Floor van der Putt
Dirk van der Heijden
Franc Hogguer
Meer verjaardagen

Facebook