Dames A

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D30A 12 31 10 1 1
2 Pinoké D30A 12 29 9 2 1
3 hdm D30A 12 21 7 0 5
4 Spandersbosch D30A 12 21 6 3 3
5 Gooische D30A 12 21 6 3 3
6 Rotterdam D30A 12 17 5 2 5
7 Cartouche D30A 12 14 3 5 4
8 Bloemendaal D30A 12 13 4 1 7
9 Kampong D30A 12 13 4 1 7
10 Alecto D30A 12 12 3 3 6
11 Schaerweijde D30A 12 7 2 1 9
12 Laren D30A 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schaerweijde D30A Kampong D30A 1-4
Bloemendaal D30A Laren D30A 2-0
Alecto D30A Gooische D30A 2-2
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 0-2
Cartouche D30A Pinoké D30A 1-3
Rotterdam D30A hdm D30A 0-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gooische D30A Spandersbosch D30A 0-1
Amsterdam D30A Schaerweijde D30A 7-0
hdm D30A Alecto D30A 6-2
Pinoké D30A Bloemendaal D30A 4-0
Laren D30A Rotterdam D30A 1-2
Kampong D30A Cartouche D30A 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gooische D30A Amsterdam D30A 6-3
Bloemendaal D30A Kampong D30A 3-0
Spandersbosch D30A hdm D30A 2-1
Alecto D30A Laren D30A 2-1
Cartouche D30A Schaerweijde D30A 3-1
Rotterdam D30A Pinoké D30A 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
hdm D30A Gooische D30A 2-3
Schaerweijde D30A Bloemendaal D30A 2-1
Pinoké D30A Alecto D30A 4-0
Kampong D30A Rotterdam D30A 2-8
Laren D30A Spandersbosch D30A 2-2
Amsterdam D30A Cartouche D30A 2-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Spandersbosch D30A Pinoké D30A 1-1
Gooische D30A Laren D30A 5-3
hdm D30A Amsterdam D30A 1-5
Bloemendaal D30A Cartouche D30A 2-1
Rotterdam D30A Schaerweijde D30A 3-2
Alecto D30A Kampong D30A 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Amsterdam D30A Bloemendaal D30A 6-0
Pinoké D30A Gooische D30A 4-0
Laren D30A hdm D30A 3-5
Cartouche D30A Rotterdam D30A 2-2
Kampong D30A Spandersbosch D30A 0-4
Schaerweijde D30A Alecto D30A 1-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Laren D30A Amsterdam D30A 0-4
Rotterdam D30A Bloemendaal D30A 4-1
Gooische D30A Kampong D30A 3-0
Alecto D30A Cartouche D30A 2-1
Spandersbosch D30A Schaerweijde D30A 5-1
hdm D30A Pinoké D30A 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bloemendaal D30A Alecto D30A 2-2
Schaerweijde D30A Gooische D30A 2-2
Kampong D30A hdm D30A 1-2
Pinoké D30A Laren D30A 2-0
Cartouche D30A Spandersbosch D30A 1-1
Amsterdam D30A Rotterdam D30A 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Pinoké D30A Amsterdam D30A 0-1
Gooische D30A Cartouche D30A 3-3
Spandersbosch D30A Bloemendaal D30A 4-0
hdm D30A Schaerweijde D30A 5-3
Laren D30A Kampong D30A 2-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Kampong D30A Pinoké D30A 0-4
Rotterdam D30A Spandersbosch D30A 4-0
Cartouche D30A hdm D30A 1-0
Bloemendaal D30A Gooische D30A 5-1
Schaerweijde D30A Laren D30A 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Laren D30A Cartouche D30A 2-2
hdm D30A Bloemendaal D30A 5-3
Gooische D30A Rotterdam D30A 2-1
Pinoké D30A Schaerweijde D30A 2-1
Amsterdam D30A Kampong D30A 3-3
Spandersbosch D30A Alecto D30A 3-1
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Alecto D30A Amsterdam D30A 1-5
ZONDAG 8 MAART 2020
Laren D30A Bloemendaal D30A 3-1
hdm D30A Rotterdam D30A 5-1
Amsterdam D30A Spandersbosch D30A 7-2
Gooische D30A Alecto D30A 5-3
Kampong D30A Schaerweijde D30A 4-2
Pinoké D30A Cartouche D30A 2-2
WOENSDAG 11 MAART 2020
Alecto D30A Rotterdam D30A 2-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

13-8 Supertraining / BBQ voor de ...

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 22 augustus 2020 
08:00  Emile Stuyt Barmedewerker 
08:00  Geert Frank Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Julia Groten Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Lucas van Hofwegen Barmedewerker 
11:15  Ilja Galama Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Julia Groten Barmedewerker 
14:30  Lars Dirkze Barmedewerker 
14:30  Ferry Niers Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Juliette van der Horst
Max Meijs
Lode Van der Horst
Meer verjaardagen

Facebook