Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Margje Hamminga
Aanvoerder Nicole van der Kolk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Rotterdam DA 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam DA 11 28 9 1 1
2 Pinoké DA 11 28 9 1 1
3 Spandersbosch DA 11 21 6 3 2
4 hdm DA 11 18 6 0 5
5 Gooische DA 11 18 5 3 3
6 Rotterdam DA 10 16 5 1 4
7 Bloemendaal DA 11 13 4 1 6
8 Cartouche DA 11 13 3 4 4
9 Alecto DA 10 11 3 2 5
10 Kampong DA 11 10 3 1 7
11 Schaerweijde DA 11 7 2 1 8
12 Laren DA 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt L.S.C. ALECTO DA n.n.b thuis - Icleancarwash 2
15 mrt 't Spandersbosch DA n.n.b uit
22 mrt AH & BC DA n.n.b uit
29 mrt hdm DA n.n.b thuis
5 apr Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b uit
19 apr Pinoké DA n.n.b thuis
10 mei SV Kampong Hockey DA n.n.b uit
17 mei Schaerweijde DA n.n.b thuis
24 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DA n.n.b uit
7 jun HC Bloemendaal DA n.n.b thuis
14 jun Hockey Club Rotterdam DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Rotterdam DA hdm DA 0-2
Alecto DA Gooische DA 2-2
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
hdm DA Alecto DA 6-2
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Kampong DA Cartouche DA 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA hdm DA 2-1
Gooische DA Amsterdam DA 6-3
Rotterdam DA Pinoké DA 1-2
Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1
Alecto DA Laren DA 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Laren DA Spandersbosch DA 2-2
Kampong DA Rotterdam DA 2-8
Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1
Amsterdam DA Cartouche DA 2-0
hdm DA Gooische DA 2-3
Pinoké DA Alecto DA 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alecto DA Kampong DA 0-1
Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1
Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2
Gooische DA Laren DA 5-3
Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1
hdm DA Amsterdam DA 1-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Laren DA hdm DA 3-5
Cartouche DA Rotterdam DA 2-2
Kampong DA Spandersbosch DA 0-4
Schaerweijde DA Alecto DA 1-2
Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0
Pinoké DA Gooische DA 4-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alecto DA Cartouche DA 2-1
Rotterdam DA Bloemendaal DA 4-1
Laren DA Amsterdam DA 0-4
hdm DA Pinoké DA 2-3
Gooische DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA Schaerweijde DA 5-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schaerweijde DA Gooische DA 2-2
Pinoké DA Laren DA 2-0
Cartouche DA Spandersbosch DA 1-1
Amsterdam DA Rotterdam DA 4-1
Bloemendaal DA Alecto DA 2-2
Kampong DA hdm DA 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Gooische DA Cartouche DA 3-3
Spandersbosch DA Bloemendaal DA 4-0
Pinoké DA Amsterdam DA 0-1
Laren DA Kampong DA 2-3
hdm DA Schaerweijde DA 5-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Kampong DA Pinoké DA 0-4
Rotterdam DA Spandersbosch DA 4-0
Bloemendaal DA Gooische DA 5-1
Cartouche DA hdm DA 1-0
Schaerweijde DA Laren DA 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Pinoké DA Schaerweijde DA 2-1
Spandersbosch DA Alecto DA 3-1
Amsterdam DA Kampong DA 3-3
hdm DA Bloemendaal DA 5-3
Gooische DA Rotterdam DA 2-1
Laren DA Cartouche DA 2-2
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Alecto DA Amsterdam DA 1-5

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Kara Blancaflor
Lucas Tamminga
Roemer Duin
Meer verjaardagen

Facebook