Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Hessel Plat
Trainer Andre Morees
Manager Marieke van Gooswilligen
Ass. Trainer/Coach Foppe Houting
Keeperstrainer Renz van der Wal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische JA1 Voordaan JA1
MOP JA1 Alecto JA1
Xenios JA1 Upward JA1
Zwart-Wit JA1 Tilburg JA1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische JA1 4 10 3 1 0
2 Upward JA1 4 10 3 1 0
3 Voordaan JA1 4 10 3 1 0
4 Alecto JA1 4 6 2 0 2
5 MOP JA1 4 4 1 1 2
6 Zwart-Wit JA1 4 3 1 0 3
7 Xenios JA1 4 1 0 1 3
8 Tilburg JA1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 feb !Oefenwedstrijd drieluik met HCN JA1 & Houten JA1 n.n.b thuis - Rabo 1
29 feb Huizer HC JA1 14:00 thuis - Rabo 1
7 mrt MMHC Voordaan JA1 n.n.b thuis
14 mrt L.S.C. ALECTO JA1 n.n.b uit
21 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1 n.n.b thuis
28 mrt Xenios JA1 n.n.b thuis
4 apr V.M.H.& C.C. M.O.P. JA1 n.n.b uit
18 apr HC Tilburg JA1 n.n.b uit
9 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit JA1 n.n.b thuis
16 mei MMHC Voordaan JA1 n.n.b uit
30 mei L.S.C. ALECTO JA1 n.n.b thuis
6 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Xenios JA1 Gooische JA1 3-3
Upward JA1 Zwart-Wit JA1 3-2
Alecto JA1 Voordaan JA1 1-2
MOP JA1 Tilburg JA1 2-2
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit JA1 Xenios JA1 2-1
Gooische JA1 MOP JA1 4-3
Tilburg JA1 Alecto JA1 0-5
Voordaan JA1 Upward JA1 2-2
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Xenios JA1 Voordaan JA1 3-4
Upward JA1 Alecto JA1 4-2
Gooische JA1 Tilburg JA1 5-2
MOP JA1 Zwart-Wit JA1 5-2
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Voordaan JA1 MOP JA1 4-1
Zwart-Wit JA1 Gooische JA1 1-4
Tilburg JA1 Upward JA1 1-4
Alecto JA1 Xenios JA1 3-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

24-1 GBC nieuwjaarsdiner
25-1 Heren Vet A nieuwjaarsdiner

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Lucas van Hofwegen
Erik Gerritsen
Cecile Molenaars
Meer verjaardagen

Facebook