Jongens C2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Andre Morees
Trainer Koen Paulus
Trainer Neill Saarberg
Trainer Vincent de Vos
Coach Pim Appel
Coach Hank Schraven
Manager Marleen Andriessen
Keeperstrainer Renz van der Wal

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Laren JC1 10 30 10 0 0
2 Fletiomare JC1 10 21 7 0 3
3 Huizen JC1 10 15 5 0 5
4 Gooische JC2 10 15 5 0 5
5 SCHC JC2 10 5 1 2 7
6 Soest JC1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 mei Hockey Club Rotterdam Beste nrs 2 finaledag mits plaatsing n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
Laren JC1 SCHC JC2 9-2
Soest JC1 Gooische JC2 1-4
Huizen JC1 Fletiomare JC1 2-7
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
SCHC JC2 Soest JC1 2-2
Fletiomare JC1 Laren JC1 0-4
Gooische JC2 Huizen JC1 4-2
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
Laren JC1 Gooische JC2 6-1
Fletiomare JC1 SCHC JC2 9-1
Huizen JC1 Soest JC1 8-2
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
Soest JC1 Laren JC1 1-8
Gooische JC2 Fletiomare JC1 4-2
Huizen JC1 SCHC JC2 3-1
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
Fletiomare JC1 Soest JC1 8-2
Laren JC1 Huizen JC1 6-2
SCHC JC2 Gooische JC2 0-3
ZATERDAG 12 OKTOBER 2019
SCHC JC2 Laren JC1 0-5
Gooische JC2 Soest JC1 4-2
Fletiomare JC1 Huizen JC1 2-1
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Laren JC1 Fletiomare JC1 6-4
Huizen JC1 Gooische JC2 6-3
Soest JC1 SCHC JC2 3-3
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
SCHC JC2 Fletiomare JC1 2-4
Gooische JC2 Laren JC1 3-5
Soest JC1 Huizen JC1 0-6
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Laren JC1 Soest JC1 12-0
Fletiomare JC1 Gooische JC2 5-1
SCHC JC2 Huizen JC1 0-8
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Huizen JC1 Laren JC1 2-3
Soest JC1 Fletiomare JC1 0-12
Gooische JC2 SCHC JC2 2-3

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

24-1 GBC nieuwjaarsdiner
25-1 Heren Vet A nieuwjaarsdiner

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Kim Abdalla de Jong
Erik Gerritsen
Cecile Molenaars
Meer verjaardagen

Facebook