Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Simoons
Aanvoerder Margje Hamminga
Aanvoerder Nicole van der Kolk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D30A Gooische D30A
Cartouche D30A Alecto D30A
Laren D30A Amsterdam D30A
Pinoké D30A Kampong D30A
Schaerweijde D30A Rotterdam D30A
hdm D30A Spandersbosch D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D30A 6 18 6 0 0
2 Rotterdam D30A 6 15 5 0 1
3 Gooische D30A 6 12 4 0 2
4 Kampong D30A 6 10 3 1 2
5 Pinoké D30A 6 10 3 1 2
6 Bloemendaal D30A 5 7 3 1 1
7 Cartouche D30A 5 6 2 0 3
8 Spandersbosch D30A 6 5 1 2 3
9 hdm D30A 5 3 2 0 3
10 Laren D30A 6 3 1 0 5
11 Alecto D30A 6 2 0 2 4
12 Schaerweijde D30A 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov HC Bloemendaal D30A n.n.b uit
22 nov V.M.H.C. CARTOUCHE D30A n.n.b thuis
7 mrt hdm D30A n.n.b thuis
14 mrt Schaerweijde D30A n.n.b uit
21 mrt Pinoké D30A n.n.b thuis
28 mrt Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b uit
11 apr SV Kampong Hockey D30A n.n.b thuis
18 apr Hockey Club Rotterdam D30A n.n.b uit
25 apr 't Spandersbosch D30A n.n.b thuis
16 mei L.S.C. ALECTO D30A n.n.b uit
30 mei AH & BC D30A n.n.b uit
6 jun HC Bloemendaal D30A n.n.b thuis
13 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D30A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schaerweijde D30A Alecto D30A 3-3
Laren D30A Rotterdam D30A 1-3
Cartouche D30A Bloemendaal D30A 3-4
hdm D30A Gooische D30A 1-2
Kampong D30A Amsterdam D30A 1-3
Pinoké D30A Spandersbosch D30A 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Bloemendaal D30A hdm D30A 1-0
Rotterdam D30A Kampong D30A 2-1
Amsterdam D30A Cartouche D30A 6-0
Alecto D30A Pinoké D30A 2-5
Gooische D30A Schaerweijde D30A 10-1
Spandersbosch D30A Laren D30A 2-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Pinoké D30A Gooische D30A 0-1
Kampong D30A Spandersbosch D30A 2-1
Rotterdam D30A Amsterdam D30A 3-4
Laren D30A Alecto D30A 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Alecto D30A Kampong D30A 1-3
Bloemendaal D30A Pinoké D30A 1-2
Gooische D30A Laren D30A 4-1
Cartouche D30A Schaerweijde D30A 2-0
Spandersbosch D30A Rotterdam D30A 2-4
Amsterdam D30A hdm D30A 2-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Pinoké D30A Cartouche D30A 2-1
Rotterdam D30A Alecto D30A 5-1
Laren D30A Bloemendaal D30A 0-1
Kampong D30A Gooische D30A 4-0
Schaerweijde D30A hdm D30A 1-3
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 0-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Gooische D30A Rotterdam D30A 3-4
Bloemendaal D30A Kampong D30A 0-0
Cartouche D30A Laren D30A 2-1
Amsterdam D30A Schaerweijde D30A 6-0
hdm D30A Pinoké D30A 4-1
Alecto D30A Spandersbosch D30A 1-1

Nieuwbouw


Nieuwbouw Gooische

Sponsor voucher van de maand


Doxflow sponsor maand okt2020

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 oktober 2020 
07:45  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15  Coraline Krak Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Danielle Mulder
Jeroen Veenstra
Mathijs Maingay
Meer verjaardagen

Facebook