Dames B

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Odin Termohlen
Aanvoerder Erlijn Gooszen
Aanvoerder Suzanne Kröner

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30B SCHC D30A
AthenA D30A Doorn D30A
Gooische D30B Voordaan D30A
Huizen D30A Kampong D30B
Myra D30A Abcoude D30A
Naarden D30A Loenen D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D30B 6 18 6 0 0
2 SCHC D30A 6 18 6 0 0
3 Huizen D30A 6 16 5 1 0
4 AthenA D30A 6 13 4 1 1
5 Voordaan D30A 6 7 2 1 3
6 Doorn D30A 6 7 2 1 3
7 Gooische D30B 6 7 2 1 3
8 Amsterdam D30B 6 6 2 0 4
9 Abcoude D30A 6 5 1 2 3
10 Naarden D30A 6 4 1 1 4
11 Loenen D30A 6 3 1 0 5
12 Myra D30A 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MMHC Voordaan D30A n.n.b thuis
22 nov Loenense MHC D30A n.n.b uit
7 mrt Doornse Hockey Club D30A n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub SCHC D30A n.n.b thuis
21 mrt Hockey Vereniging Abcoude D30A n.n.b uit
28 mrt SV Kampong Hockey D30B n.n.b thuis
11 apr Huizer HC D30A n.n.b uit
18 apr HV Myra D30A n.n.b thuis
25 apr AH & BC D30B n.n.b uit
16 mei HC Athena D30A n.n.b thuis
30 mei Hockey Club Naarden D30A n.n.b uit
6 jun MMHC Voordaan D30A n.n.b uit
13 jun Loenense MHC D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Gooische D30B Doorn D30A 4-2
Naarden D30A SCHC D30A 0-7
Myra D30A Huizen D30A 0-2
Amsterdam D30B Kampong D30B 0-5
AthenA D30A Abcoude D30A 2-1
Loenen D30A Voordaan D30A 4-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voordaan D30A Myra D30A 6-0
Abcoude D30A Naarden D30A 1-1
Doorn D30A Loenen D30A 3-0
Huizen D30A Amsterdam D30B 2-1
SCHC D30A Gooische D30B 4-0
Kampong D30B AthenA D30A 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
AthenA D30A Huizen D30A 2-2
Loenen D30A SCHC D30A 0-2
Doorn D30A Voordaan D30A 2-2
Amsterdam D30B Myra D30A 2-0
Naarden D30A Kampong D30B 1-5
Gooische D30B Abcoude D30A 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Abcoude D30A Loenen D30A 7-2
Myra D30A AthenA D30A 0-4
Huizen D30A Naarden D30A 5-1
Voordaan D30A Amsterdam D30B 3-1
Kampong D30B Gooische D30B 6-0
SCHC D30A Doorn D30A 4-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gooische D30B Huizen D30A 1-4
Loenen D30A Kampong D30B 0-9
SCHC D30A Voordaan D30A 3-1
Naarden D30A Myra D30A 3-2
Doorn D30A Abcoude D30A 3-1
AthenA D30A Amsterdam D30B 3-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Myra D30A Gooische D30B 1-3
Huizen D30A Loenen D30A 4-2
Abcoude D30A SCHC D30A 0-5
Amsterdam D30B Naarden D30A 4-2
Voordaan D30A AthenA D30A 1-3
Kampong D30B Doorn D30A 4-0

Nieuwbouw


Nieuwbouw Gooische

Sponsor voucher van de maand


Doxflow sponsor maand okt2020

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

30-10 AFGELAST: Hollandse Hap Rozenboom

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 oktober 2020 
07:45  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15  Coraline Krak Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Noor van Beek
Maaike Wegman
Aimee Schumaker
Meer verjaardagen

Facebook