Dames C

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Boudewijn Schoemaker
Aanvoerder Elise van de Putte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alkmaar D30A Weesp D30A
Alphen D30A Amsterdam D30C
AthenA D30B Phoenix D30A
Gooische D30C Noordwijk D30A
Pinoké D30B Bloemendaal D30C
Rood-Wit D30C Pinoké D30C 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D30A 6 16 5 1 0
2 Gooische D30C 6 15 5 0 1
3 Pinoké D30C 6 14 4 2 0
4 Pinoké D30B 6 13 4 1 1
5 Bloemendaal D30C 6 12 4 0 2
6 Noordwijk D30A 6 12 4 0 2
7 Amsterdam D30C 6 6 2 0 4
8 Alkmaar D30A 6 4 1 1 4
9 Weesp D30A 6 4 1 1 4
10 Phoenix D30A 6 3 1 0 5
11 Rood-Wit D30C 6 3 1 0 5
12 AthenA D30B 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Noordwijk D30A n.n.b thuis
22 nov HC Bloemendaal D30C n.n.b uit
7 mrt SV Phoenix D30A n.n.b uit
14 mrt AH & BC D30C n.n.b thuis
21 mrt M.H.C. Weesp D30A n.n.b uit
28 mrt Pinoké D30C n.n.b thuis
11 apr A.M.H.C. Rood-Wit D30C n.n.b uit
18 apr Alkmaarsche M.H.C. D30A n.n.b thuis
25 apr HC Alphen D30A n.n.b uit
16 mei HC Athena D30B n.n.b thuis
30 mei Pinoké D30B n.n.b uit
6 jun Noordwijk D30A n.n.b uit
13 jun HC Bloemendaal D30C n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Alkmaar D30A Rood-Wit D30C 4-1
Gooische D30C Phoenix D30A 6-3
AthenA D30B Weesp D30A 1-1
Pinoké D30B Amsterdam D30C 5-2
Bloemendaal D30C Noordwijk D30A 14-0
Alphen D30A Pinoké D30C 4-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Pinoké D30C AthenA D30B 5-2
Noordwijk D30A Alkmaar D30A 3-1
Phoenix D30A Bloemendaal D30C 1-0
Weesp D30A Pinoké D30B 0-3
Amsterdam D30C Gooische D30C 0-15
Rood-Wit D30C Alphen D30A 1-9
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Alphen D30A Alkmaar D30A 6-3
AthenA D30B Rood-Wit D30C 2-3
Pinoké D30B Pinoké D30C 3-3
Phoenix D30A Noordwijk D30A 1-2
Bloemendaal D30C Amsterdam D30C 8-0
Gooische D30C Weesp D30A 9-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Amsterdam D30C Phoenix D30A 2-0
Pinoké D30C Gooische D30C 2-0
Noordwijk D30A Alphen D30A 1-2
Alkmaar D30A AthenA D30B 1-1
Weesp D30A Bloemendaal D30C 1-2
Rood-Wit D30C Pinoké D30B 0-5
DINSDAG 29 SEPTEMBER 2020
Rood-Wit D30C Bloemendaal D30C 4-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Amsterdam D30C Noordwijk D30A 2-3
AthenA D30B Alphen D30A 2-4
Bloemendaal D30C Pinoké D30C 0-3
Pinoké D30B Alkmaar D30A 8-1
Phoenix D30A Weesp D30A 2-4
Gooische D30C Rood-Wit D30C 11-0
WOENSDAG 7 OKTOBER 2020
Alkmaar D30A Gooische D30C 2-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Alphen D30A Pinoké D30B 4-2
Noordwijk D30A AthenA D30B 1-0
Pinoké D30C Phoenix D30A 4-3
Weesp D30A Amsterdam D30C 1-2

Sponsor voucher van de maand


Doxflow sponsor maand okt2020

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 24 oktober 2020 
08:00  Roos ten Doesschate Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Tabe Droogleever Fortuyn Barmedewerker 
08:00  Merel Versteegh Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Olivia Glijn Barmedewerker 
11:15  Eric van der Ley Barmedewerker 
11:15  Erlijn Gooszen Barmedewerker 
14:30  Karlijn Wolfs Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Kiki van den Berg Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sofia Meerts
Talitha Mac-Lean
Jan Mannaerts
Meer verjaardagen

Facebook