Dames 1

Spelers Dames 1

Elize Dashorst
Sabine van Eijk
Yvette Eschauzier
Karlijn Greutink
Maja Sophia Halasz
Nadia Huigen
Vivienne Kastrop
Senna van der Laken
Malou Mol
Indy van Oosterhout
Sophie Pelzer
Dirkje Reuver
Lizzy Ridder
Elfi de Rooij
Bente Schuurmans
Frederique Vornis
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Meike Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer Rosanne Steenbeek
Aanvoerder Dirkje Reuver
Fysio Karlijn Greutink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D1 Eindhoven D1
Helmond D1 Beuningen D1
Leiden D1 Wageningen D1 12:45
Push D1 Breda D1
Voordaan D1 Gooische D1
Zwolle D1 Alecto D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D1 6 16 5 1 0
2 Leiden D1 6 16 5 1 0
3 Push D1 5 13 4 1 0
4 Gooische D1 5 11 3 2 0
5 Alecto D1 6 10 3 1 2
6 Zwolle D1 6 10 3 1 2
7 Eindhoven D1 6 6 1 3 2
8 Voordaan D1 6 4 1 1 4
9 Helmond D1 6 4 1 1 4
10 Beuningen D1 6 3 0 3 3
11 Wageningen D1 6 3 0 3 3
12 Fletiomare D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
22 nov HC Zwolle D1 12:45 thuis - Rabo 1
7 mrt WMHC D1 n.n.b thuis
14 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
21 mrt BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
28 mrt HC Helmond D1 n.n.b uit
3 apr MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
11 apr B.H.V. Push D1 n.n.b uit
18 apr HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
25 apr LOHC D1 n.n.b uit
2 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
9 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis - Rabo 1
16 mei HC Zwolle D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto D1 Push D1 1-1
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2
Breda D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwolle D1 Leiden D1 0-4
Beuningen D1 Breda D1 1-2
Fletiomare D1 Push D1 0-8
Alecto D1 Voordaan D1 4-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 0-0
Gooische D1 Helmond D1 1-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Push D1 Helmond D1 6-0
Beuningen D1 Gooische D1 1-2
Leiden D1 Fletiomare D1 2-1
Voordaan D1 Zwolle D1 2-5
Wageningen D1 Alecto D1 2-3
Breda D1 Eindhoven D1 7-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Eindhoven D1 Beuningen D1 0-0
Fletiomare D1 Voordaan D1 1-4
Zwolle D1 Wageningen D1 2-2
Helmond D1 Leiden D1 0-3
Alecto D1 Breda D1 0-2

Nieuwbouw


Nieuwbouw Gooische

Sponsor voucher van de maand


Doxflow sponsor maand okt2020

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 oktober 2020 
07:45  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15  Coraline Krak Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Anouk Doekes
Jordi Wardenburg
Jeroen Veenstra
Meer verjaardagen

Facebook