(Bron: Hockey.nl) Het toernooi van de Gold Cup bij de heren krijgt een nieuwe winnaar. Titelverdediger Kampong werd donderdagavond in de derde ronde van het bekertoernooi uitgeschakeld. De Utrechtse ploeg verloor met 5-2 van Gooische.
Voor vier van de vijf ploegen uit de Tulp Hoofdklasse betekende de derde ronde van de Gold Cup het eindstation. Hurley werd uitgeschakeld door promotieklasser Schaerweijde (2-0). Oud-winnaar Pinoké dolf het onderspit tegen overgangsklasser HBS (4-3) en Nijmegen boog na het nemen van shoot-outs het hoofd voor overgangsklasser Were Di (3-3).
Den Bosch, winnaar in 2023, overleefde als enige hoofdklasser de derde ronde van het belangrijkste bekertoernooi. Mede dankzij vijf doelpunten van Timo Boers werd Push, spelend in de Promotieklasse, met 7-1 verslagen.
Naast Schaerweijde bereikten ook promotieklassers Victoria en Almere de volgende ronde. Victoria versloeg HGC met 2-0 en Almere, verliezend finalist in 2023 en 2024, was na het nemen van shoot-outs te sterk voor Laren (2-2). HUDITO was de vierde ploeg uit de Overgangsklasse, die de derde ronde overleefde. De ploeg had shoot-outs nodig (3-3) om zich te ontdoen van Cartouche, dat in de Promotieklasse uitkomt.