Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Hessel Plat
Trainer Andre Morees
Manager Marieke van Gooswilligen
Ass. Trainer/Coach Foppe Houting
Keeperstrainer Renz van der Wal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische JA1 Voordaan JA1 14:00
MOP JA1 Alecto JA1 14:00
Xenios JA1 Upward JA1 14:00
Zwart-Wit JA1 Tilburg JA1 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische JA1 4 10 3 1 0
2 Upward JA1 4 10 3 1 0
3 Voordaan JA1 4 10 3 1 0
4 Alecto JA1 4 6 2 0 2
5 MOP JA1 4 4 1 1 2
6 Zwart-Wit JA1 4 3 1 0 3
7 Xenios JA1 4 1 0 1 3
8 Tilburg JA1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 feb Huizer HC JA1 14:00 thuis - Rabo 1
7 mrt MMHC Voordaan JA1 14:00 thuis - Rabo 1
14 mrt L.S.C. ALECTO JA1 14:00 uit
21 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1 14:00 thuis - Rabo 1
28 mrt Xenios JA1 14:00 thuis - Rabo 1
4 apr V.M.H.& C.C. M.O.P. JA1 n.n.b uit
18 apr HC Tilburg JA1 n.n.b uit
9 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit JA1 n.n.b thuis
16 mei MMHC Voordaan JA1 14:00 uit
30 mei L.S.C. ALECTO JA1 n.n.b thuis
6 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Xenios JA1 Gooische JA1 3-3
Upward JA1 Zwart-Wit JA1 3-2
Alecto JA1 Voordaan JA1 1-2
MOP JA1 Tilburg JA1 2-2
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit JA1 Xenios JA1 2-1
Gooische JA1 MOP JA1 4-3
Tilburg JA1 Alecto JA1 0-5
Voordaan JA1 Upward JA1 2-2
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Xenios JA1 Voordaan JA1 3-4
Upward JA1 Alecto JA1 4-2
Gooische JA1 Tilburg JA1 5-2
MOP JA1 Zwart-Wit JA1 5-2
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Voordaan JA1 MOP JA1 4-1
Zwart-Wit JA1 Gooische JA1 1-4
Tilburg JA1 Upward JA1 1-4
Alecto JA1 Xenios JA1 3-1

Sponsor voucher van de maand



Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Josephine van Vliet
Maurice Kalsbeek
Cato Nieuwdorp
Meer verjaardagen

Facebook