Jongens A5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Charles Tordoir
Coach Arthur van Wylick
Keeperstrainer Renz van der Wal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
SCHC JA6 Eemvallei JA2 19:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eemvallei JA2 4 10 3 1 0
2 Shinty JA2 5 9 3 0 2
3 Woerden JA2 5 9 2 3 0
4 Amersfoort JA3 5 8 2 2 1
5 Gooische JA5 5 7 2 1 2
6 Schaerweijde JA5 5 6 2 0 3
7 Culemborg JA2 5 3 0 3 2
8 SCHC JA6 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt Gooische Hockey Club JA3-JA4-JA5 n.n.b thuis - Luzac 4
7 mrt MHC Woerden JA2 17:00 uit
14 mrt H.C. Eemvallei JA2 17:45 thuis - Luzac 4
21 mrt Schaerweijde JA5 n.n.b thuis
28 mrt CMHC JA2 n.n.b uit
4 apr Hockeyclub SCHC JA6 n.n.b thuis
18 apr Hockeyclub Amersfoort JA3 n.n.b thuis
9 mei Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JA2 n.n.b uit
16 mei MHC Woerden JA2 n.n.b thuis
6 jun H.C. Eemvallei JA2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Schaerweijde JA5 Gooische JA5 2-3
Eemvallei JA2 Woerden JA2 1-1
Culemborg JA2 Amersfoort JA3 2-2
SCHC JA6 Shinty JA2 0-8
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Woerden JA2 Schaerweijde JA5 3-2
Shinty JA2 Eemvallei JA2 2-3
Amersfoort JA3 SCHC JA6 3-2
Gooische JA5 Culemborg JA2 4-4
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
SCHC JA6 Gooische JA5 0-4
Culemborg JA2 Woerden JA2 2-2
Schaerweijde JA5 Eemvallei JA2 1-3
Amersfoort JA3 Shinty JA2 0-4
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Eemvallei JA2 Culemborg JA2 5-2
Amersfoort JA3 Gooische JA5 3-1
Shinty JA2 Schaerweijde JA5 2-4
Woerden JA2 SCHC JA6 4-1
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Amersfoort JA3 Woerden JA2 2-2
Gooische JA5 Shinty JA2 2-3
Culemborg JA2 Schaerweijde JA5 1-3

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Annoesjka Levendig
Noud van Loon
Sophie Hulleman
Meer verjaardagen

Facebook